Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cu motiv important Cap 3


Recommended Posts

Si voiam sa ma laud ca in sfirsit mi-am cumparat pantofi noi de drumetie(am gasit o reduce babana la Jack Wolfskin),i-am purtat astzai putin prin casa ,vad ca ma simt bine in ei.

 

Miine iar ii port sa vad ce si cum(astazi i-am incaltat cu sosete groase [:-)))] [:-)))] la caldura de afara,ni va spun ce monunat m-am simtit=

 

Duminica ma duc insa si la olandezi in outlet si vad care etreaba si pe acolo, daca gasesc ceva mai bun,ii trimit pe astia inapou(desi au un pret imbatabil).Sa vad...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 856
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oo, cred că sunt grozavi, sunt foarte bune echipamentele Wolfskin...

Să-i stăpânești sănătoasă!

 

Eu la sală , să fac mușchi, ca de obicei, azi am făcut fandări sărite, lovituri cu piciorul din săritură și.... Roata :)) mi-am amintit din copilărie și m zis sa incep sa mă pregătesc pentru capoeira, dacă voi ajunge ....

 

In rest foamea s-a transformat în pofta de dulciuri, cred că preferam foamea, că mâncam multa carne, acum doar dulciuri visez, aștept să treacă și periodă asta și mă apuc de salate!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu iar am "gilme" sub ochi, cintarul e in deriva complet...ce mai, de pus lama pe vene!!!

 

Am concediu uratoarele  3 saptamini,insa din lipsa de fonduri stau pe linga casa.Sper sa ma misc corespunzator si sa maninc asemenea.

 

Sper sa ma lase hormonii si stresul!!! [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, și eu cam am restricție la cheltuit, așa că mă mulțumesc cu sala. Exerciții simple și gata. 

Azi am făcut sărituri și tot felul de țopăituri, probabil de neînțeles pentru un sportiv adevărat :))

Când voi avea mai.multe fonduri pentru sport mă voi duce la bazin (simt nevoia sa imi întind puțin spatele, nu sunt vreun peștișor in apa, dar nici bolovan), și la capoeira. 

Până atunci, rutina (nu chiar) zilnica și un început de  ambiție sa refuz dulciuri....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Anda, incearca sa mananci mese consistente cu proteine, peste, nuci. Astea dau senzatia de satietate perioade mai lungi. Nemti au facut un experiment cu un tip, 2 sapt fara zahar, primele zile sunt cele mai grele, era obosit, irascibil, nu se gandea decat la dulciuri, dar dupa aia s-a simtit mult mai bine, plus analizele imbunatatite.

 

La noi o.k. cu miscarea, mers pe jos, bicicleta, doar noaptea din,cauza caldurii dorm prost.

 

Pt mobilitate si articulatii, vreau sa incerc la toamna  Yoga  [biz]

 

un week end miscator va doresc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, chiar trebuie sa reduc din dulciuri... Fac degeaba sala ,îmi apare iar celulita...:((

Azi am ajuns la sală și am plecat fleașcă, am făcut multe exerciții și mă simt excelent!

 Andacos, m-am trezit și eu cu fata cam umflata, câteva zile chiar, retenție de apă zici? Hormonal?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Andacos, m-am trezit și eu cu fata cam umflata, câteva zile chiar, retenție de apă zici? Hormonal?

Da...retentie de apa si e si hormonal...ei ,toate la un loc!

 

Pe mine ma dor mameloanele ca atunci cind eram insarcinata, deci nu trebuie sa mai dau detalii despre hormoneala!!! [fri]

 

Eu am ajuns astazi acasa, nu prea m-am miscat in we(exceptind vizita prin outlet)a fost ingrozitor de cald si este si in continuare!!!

 

Se anunta pina la 37°C inspre we...deci sa te tii tataie!!!! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...