Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Grupul in miscare cu motiv important Cap 3


Recommended Posts

Cucu, am aparut si eu din vacanta. 3 sapt din care in prima am muncit la casa iar ultimele 2 relaxare totala pe langa marea mediterana

 

Nu ma pot lauda cu miscare; am iesit doar de 2x cu bicicletele + vizitat relax orasele din zona. In rest leneveala pe malul marii sau pe langa piscina. N-am exagerat cu mancarea dar am exagerat cu mancatul excelentei baghete frantuzesti (dimineata, pranz, seara) + branza + diverse salamuri uscate + scoici cu cartofi prajiti... Nu cred ca m-am ingrasat caci nu simt inca la haine dar nah, inca o data am fost fara vointa

 

Azi am reinceput munca; la inceputul lui sept trebuie sa ne mutam; Folclor curat la noi: nimic impachetat, casa noua inca in lucrari serioase, dar eu mi’s zen; sper sa ma tina :-))

 

F probabil ca miercuri la pranz sa ies la un mic alergat; sper sa-mi mai amintesc cum se face :-)) caci dupa atata timp de no-alergat... tare greu o sa-mi fie, cred. Judoka, bravo pt redusul mancarii seara

 

Ah, nu v-am zis; la casa noua vom avea catel, o catelusa. Asa voi fi « obligata » sa ma mobilizez pt plimbari sau alergari cu el prin padurile din zona; am emotii, n-am avut niciodata catel, sper sa ne descurcam cu educatul

 

o seara placuta si o sapt plina de miscare; mai apar eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 856
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mă bucur de veștile bune, Lea, important este sa te simți zen, toate se rezolva pana la urmă, cu agitație sau fara....

Eu am bifat vizita la sală, mai mult ca la muzeu :)), se închide la 10 și eu nu g pe la 9.15 de obicei, mă țopăi puțin dar nu pot spune că am lucrat ceva serios. Măcar mă plimb, ascult muzica la căști... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea  [flo2] zen sau ne zen tot o sa va mutati  [:D] spor la impachetat.

 

Ieri am vrut sa biciclim, insa drumul era barat, masini de pompieri, se pare ca a fost un incendiu la ferma, au murit animale  [:(] e totul f uscat, vara asta daca a plouat de doua ori.

 

Azi am fost la piscina, f fain sa te duci de dimineata, cand inca u arde soarele si e mai putina agitatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...