Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scandalul cu oua contaminate


redactor

Recommended Posts

Eu am inteles ca din aprilie se stie, dar de=abia acum au aflat ziarele. Te intrebi ce alte matrapazlicuri se mai tin ascunse sub presh.

Da...asta este de condamnat!

 

Daca EU stia de atita timp,de ce abia acum afla cumparatorii??

 

Sigur sunt multe rahaturi bagate sub pres,dar e normal...cind tarlaua e mare si fiecare vrea cit mai mult profit sa scoata din ea,nu poti avea control pe fiecare bucatica.

 

EU isi da din ce in ce mai mult arama pe fata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators

Azi nu am mai suportat si am luat oua ca sa fac maine oua cu bacon. Ne e dor de oua.

Nu am luat organice ci de alea in care gainile stau mult pe afara - poate au mai putini paduchi alea ...

 

Si m-am gandit ca daca astea sunt de cumparat, sunt sigure - cine stie ce am mancat cand insa nu se stia nimic despre paduchii de gaini . [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine știe câte am înghițit în general..... 

Pai daca e vorba de regent , am avut și folosit în casă o grămadă, împotriva gândacilor de bucătărie, că era o vreme când era de cumpărat la liber. Și de-a lungul vremii câte am folosit sinulterior au fost interzise.... Nici nu vreau să mă gândesc...

Cred că cel mai sigur este să mâncăm puțin în general și să facem multa mișcare pentru a pastra corpul mai sănătos, că din partea inspectorilor sanitari...nu mă aștept la prea multe.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...