Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 149


Recommended Posts

  • Răspunsuri 930
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu stiu daca se poate face dc mai sangerezi....poate fetele cu experienta mai multa te pot lamuri... [flo2]

In ceea ce priveste costul....nu prea am cuvinte...toate costa...cand o apuci pe drumul asta e greu sa suporti financiar...nu prea trebuie sa te mai uiti la bani. [fri]

Si eu mor de frica, ma gandesc cu groaza la ziua aia...incerc sa imi ocup mintea cu multe alte chestii doar sa nu am timp sa ma gandesc...Sper sa o fac degeaba sa nu gaseasca nimic...si la tine si la mine, si sa mergem mai departe pe drumul asta, sa fie cu reusita de  data asta  [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba doar de bani, Ligiutza. Ziceam si eu asa, ca as putea face altceva cu banutii aia. Dar nu imi pare rau de bani, ii dau cu drag numai sa stiu ca sunt ok si poate mai cresc sansele. Dar am o strangere de inima cand ma gandesc la ziua aia. Culmea, am trecut prin interventii chirurgicale muuult mai complicate si de durata si acum ma tem de o procedura care dureaza maxim 30 min :))). 

Asta vreau si eu, sa nu am ce sa-mi reprosez mai tarziu. Si asa am gasit deja un repros pe care mi-l pot face: nu m-am mobilizat sa fac acupunctura despre care am auzit ca ajuta mult...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel....acupunctura nu face minuni...da toata lumea zice ca face minuni....eu am facut pt ochi m-am chinuit si am tinut toate sedintele in speranta ca va fii bine....am dioptrie mare....nu a ajutat cu nimic....asa ca nu iti reprosa asta...

Stiu ca iti este frica si da si eu am avut interventii mult mai complicate...ma gandesc ca frica asta (cel putin la mine) vine si din faptul ca doctorul imi poate spune ca nu prea an sanse sa duc o sarcina si ma va descuraja sa mai fac ceva in acest sens....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel, suntem bine, avem aproape o saptamana de cand am venit acasa si este minunat. Puiul meu pana acum este foarte cuminte si papacios, sper sa fie la fel in continuare si sa nu avem mari probleme cu colicii.

Iti doresc si tie sa reusesti de data asta sa iti vezi visul implinit. Nu stiu cum e cu histero, eu nu am facut, poate te ajuta fetele mai experimentate cu mai multe detalii.

Ligiutza, bafta si tie!

Pup toate fetele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel, Eu am avut implantare după 2 transferuri cu histeroscopii cu EI inainte. Când nu am făcut histero la un transfer, beta 0.  Am avut în total astea trei transferuri doar, deci nu e mare statistica. 

Nu știu cum e cu sângerarea. Eu am făcut tot timpul după ovulație, deși medicul spunea că e bine înainte dar așa putea să mă programeze.

Daca suporți durerea poți să faci doar EI și e mai ieftin.

Eu am cerut EI cu anestezie generală și a zis doctora că mai bine plătesc histero că sunt mai câștigată.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...