Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 149


Recommended Posts

 

 

Felicitări Moon! uau! ! 3! Și cum au venit? 2 și apoi 1 sau invers?
.                                                                             Marushelu, gemenii au aproape 3a, și sunt obținuți prin FIV în Budapesta, iar fetita mea a venit absolut natural, pe un Amh subunitar și are 10l. Uneori nu îmi vibe sa cred ca sunt toți și mei. Probabil baietelul tău e mai mare ca băieții mei. Mi-aș dori mult sa aflu ca Deea e mama.      
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 930
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor!!! Ce veste buna Ligiutza, ti am scris si MP!! Da, si eu dupa FIV am ramas de 2 ori insarcinata natural, primul s a oprit din evolutie dar al doilea are 2 luni si se baga cu nasul in mine chiar acum. 

celor care sunteti in pregatiri sau tratamente, va doresc numai bine si putere!!
sper din inima sa reusiti si daca aveti un esec,doua, trei... sa nu renuntati, e doar o caramida spre visul vostru. Marushelul este exemplul de perseverentza

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

 

 

Scuze ca nu am mai intrat de mult, dar totul s-a schimbat in viata mea, iat timpul liber e mai limitat.Am nascut prin cezariana la 38 sapt si 2 zile( pe 15 august) un băiețel de 50 cm si 3380g.Eu am facut embrioadoptia in Cehia, iar băiețelul seamănă perfect cu mine, e copia unei foto pe care o am de când aveam eu 6 sapt. Doar culoarea ochilor diferă. Pt cine mai sta pe gânduri in privinta embrioadoptiei, nu ezitați, pt ca timpul trece si scad si sansele de a putea duce o sarcina( in cazul meu, la 42 ani......)

 

 

 

Bună,dacă mai urmărești forumul,te rog sa mi dai un răspuns,sunt și eu interesata de embrioadoptie tot in Cehia, Reprofit,ai reușit din prima? Câți embrioni ai pus,și dacă i ai luat testați? 

Și eu am tiroida hashimoto,merge făcut fivul?

Pupici la toate luptătoarele,am zis că dacă tshul îmi scade ,acum e 3 și cv,vreau sa fac acest fiv ,sper sa fie cu reușită,eu am 46 de ani neimpliniti

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Offf fetelor felicitari celor care au reusit, eu din pacate am pierdut sarcina aceea la 7 saptamani, am fost pur si simplu devastati, abia am reusit sa ne revenim....Dupa am facut covid prin decembrie a fost crunt (am trait niste spaime - cumnata mea a murit prin aprilie de covid si noi eram convinsi ca nu scapam daca il luam), dar am trecut si peste asta....Ma bucur mult pentru voi ca aveti bebelusi de care sa va bucurati, mai speram si noi inca....Dar mai important e sa fim sanatosi.... Va imbratisez pe toate si mult noroc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Salutare, fete luptătoare! 

Ligiutza, îmi pare rău pentru pierdere, sper ca sunteți bine acum. Marushelu, ce mai faci tu? Sa știi ca eu am reușit, poate și datorita sfaturilor tale, iti mulțumesc pe aceasta cale din nou. 

Velvet, cum mai ești? 

Steastrălucitoare, pe lângă reprofit, despre care știu ca este f aglomerat, poți cauta informații și despre clinica Ivf Clinic, în Olomouc, este clinica partenera cu reprofit. Eu acolo am reușit (ovo proprii).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...