Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 149


Recommended Posts

Citesc de ceva timp acest forum. Am invatat multe cititnd din urma. Despre mine (sau noi), am un baietel de 11 ani dintr-o relatie anterioara. Partenerul meu are si el o fetita. Acum ne dorim un bebe al nostru si un fratior/surioara pt copiii pe care ii avem. 

Incercam de ceva timp fara rezultate. Un prim FIV nereusit-protocol scurt, de ieri am inceput stimularea pt FIV 2, protocol lung de acesta data.

Toate analizele ok la ambii, doar varsta reprezinta un impediment. Am 42 de ani. 

sa speram ca de aceasta data o sa fie bine.

Buna, fetelor. Eu am 41 de ani si am un baietel de 2 ani pe care l-am facut cu donator. Am incercat fiv de 4 ori, dar fara succes. Apoi am apelat la un donator din cercul de cunostinte. A venit cu toate analizele de boli venerice, am discutat, am iesit de cateva ori si, in a doua luna, am ramas insarcinata pe cale naturala. Nu m-a interesat numele pentru copil sau pensia alimentara (desi el a spus ca e de acord sa-mi dea) si sunt foarte fericita cu copilasul meu. Am resurse suficiente sa il cresc singura. Unde nu reuseste fiv, incercati si donator. La mine a reusit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 930
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...