Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 111


Recommended Posts

Am făcut azi histeroscopie cu anestezie generala,n am simțit nimic nici după intervenție

Totul a decurs bine.a găsit un polip care l a scos

Cine a avut o coordonator pe Dna Capră Cristina și a făcut fiv cu embrion donat  în Cehia,o rog daca vrea sa mă contacteze pm,vreau sa aflu mai multe

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am făcut azi histeroscopie cu anestezie generala,n am simțit nimic nici după intervenție

Totul a decurs bine.a găsit un polip care l a scos

Cine a avut o coordonator pe Dna Capră Cristina și a făcut fiv cu embrion donat  în Cehia,o rog daca vrea sa mă contacteze pm,vreau sa aflu mai multe

Va pup

Buna Optimista, 

 

Ti-am lasat PM  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hello! Long time,  no see :)

 

A mai fost cineva de curand la Reprofit - Brno? Care sunt persoanele de contact de la aceasta Clinica cu care se pot discuta subiecte mai sensibile?

Pup!

Eu am fost de la multe ori pt FIV cu ovo proprii. O recomand calduros pe Eva Kopecna si as indrazni sa va sfatuiesc sa o evitati pe Mihaela Parau, coordonatoarea de limba romana. Eva nu vorbeste decat engleza, dar e serioasa si prompta. Ca medic, dr. Pavel Otevrel, e directorul clinicii si un medic super.

Mult noroc vă doresc!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte putine postari pe aici. Candva citeam la cateva zile si abia reuseam sa recuperez totul. Acum am citit in cateva ore postarile din ultimii doi ani. In trecut eram aici ca o familie: ne incurajam si ne sfatuiam la orice pas. Mi-e dor de vremurile acelea. Am primit sfaturi extrem de folositoare de la fetele care postau atunci. Foarte putine dintre ele mai scriu acum. Evident, sunt ocupate cu cresterea copilasilor adorabili, pe care si ele ii datoreaza partial sfaturilor primite aici. Spunea cineva odata: unele se vad cu sacii in caruta si uita sa mai ajute, la randul lor, cu un sfat.

 

Phonix, imi pare tare rau pentru tine. Sa iti dea Dumnezeu putere sa poti lupta! Dar nu ai scris, cred, la ce clinica ai fost. Trebuie tras un semnal respectivei clinici.

 

Quiao, felicitari pentru decizia ta! Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de multe bucurii din patrea fetitelor, in curand doua domnisoare!

 

Thepink, ce mai faci? Bebe nr. 2 e tot fetita? Sa fiti sanatosi cu totii!

 

Va urez tuturor un an bun, cu multe reusite. Mos Craciun sa aduca daruri minunate si sa va dea din tolba tuturor multa sanatate!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexiaa, ma bucur pt tine.

Eu am mai accesat site-ul dar l-am gasit pustiu..inteleg ca acum sunt la mare cautare alte platforme..eu nu sunt fan ..asa ca am ramas deoparte

 

eu nu am reusit nici pana acum, am 42 de ani impliniti, nu stiu cand am ajuns aici..dar am ajuns

 

in oct am fost iar la DR Campo, care mi-a mai construit o alta schema mia scurta pt un nou ET..am inceput tratamentul..

dar viata mea a luat o alta intorsatura , am fost nevoita sa plec de la job, am gasit ceva deja, voi incepe pe 01.02

 

Dar ma simt cumva pierduta: daca merg mai departe cu acest ultim transfer si prin minunea minunilor..as reusi..probabil ca ma pune pe liber..

 

plus ca ar simti ca au pierdut timpul cu mine, ca sunt neserioasa..

 

asa ca sunt vraiste..nici eu nu stiu cum e bine, ce e bine..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...