Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

Categoric sunt mai bine. Nu mai am dureri. Pot apasa pe masea. Inca nu am cursa completa la deschiderea gurii.

Nu-mi vine sa cred.

 

O parte buna a antiinflamatoarelor de 3-4 feluri luate cu pumnul este ca nu prea mai ma doare piciorul cand merg.

 

Maine am ultima turnare la  casa si gata incepe zidaria  interioara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anja, mersi mult! Pupam  [pup]

 

Ioana da, a scris mama, a trecut Irma cu bine, cu mai putine daune decât se așteptau. Chiar și acolo unde a fost nasol de tot. De ex in Key West au fost evacuați toți. Nu au plecat însă trei îngrijitori de la casa lui Hamingway care au rămas sa aibă grija de pisici, nu mai știu câte 40-50 cam așa. Pisici care sunt sălbatice, dar acum au reușit sa le pună la adăpost cică. Au rezistat și casa și îngrijitorii și pisicile. :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, cum e cu mama in vizita extinsa? La

cum iti faci cu programul cred ca va intersectati mai mult in weekend [:p]

 

 

 

 

[:)]

 

ai uitat ca lucrez de-acasa [:)]  asa ca o sa petrecem destul de mult timp impreuna - la propriu pana-mi vin cele doua proiecte noi, care inca se lasa asteptate, apoi mai la figurat, asa, adica pe aceeasi canapea, dar cu mine cufundata in documentele de studiu sau in teleconferinte si traininguri.

 

programul meu ramane acelasi - la folk ma refer - insa la ora la care plec eu la o seara de folk mama deja doarme [:)] dimineata, da, petrece cateva ore singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, mersi mult! Pupam  [pup]

 

Ioana da, a scris mama, a trecut Irma cu bine, cu mai putine daune decât se așteptau. Chiar și acolo unde a fost nasol de tot. De ex in Key West au fost evacuați toți. Nu au plecat însă trei îngrijitori de la casa lui Hamingway care au rămas sa aibă grija de pisici, nu mai știu câte 40-50 cam așa. Pisici care sunt sălbatice, dar acum au reușit sa le pună la adăpost cică. Au rezistat și casa și îngrijitorii și pisicile. :) 

 

pisici cu polidactilie [:)] (cu 6 gherute)

 

am si io un exemplar polidactilic, pe Maxy. n-are 6, dar are 5 la labutele din spate, unde ar trebui sa aiba doar 4. cand l-am luat habar n-am avut. doar dupa o luna jumate, cand am luat-o si pe Mianna, am intrat in panica atunci cand am vazut ca ea avea doar 4 [:-)))]  m-au lamurit repede fetele de pe forumul de animalute ca asa e normal.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Am fost prinsa in sedinte saptamana trecuta...unele din ele prelungindu-se pana pe la ora 23.

Ieri am inceput scoala, deja am anuntate sedintele: maine la Ramona, joi la Mihai.

 

Urez un "La multi ani !" cu tot ce isi doreste fiecare, pentru toti sarbatoriti!

 

Un an nou scolar plin de putere de munca!

 

Rox nu am vazut meciurile lui Delpo, dar am vazut finla de dublu a lui Tecau, finala fetelor si inceputul finalei masculine.

 

Viv, sper ca te simti mai bine cu maseaua.

 

Miha, sanatate multa Silviei si numai bine! Ce vesti mai ai de peste ocean?

 

Ioana sper sa te lase cat mai repede starea de nestare.

 

Anja ce fac baietii? Ceva turnee la tenis?

 

Daniela cred ca a fost interesant la curs.

 

Mianna, inetersant ce zici despre pisici, habar nu aveam. Cum este cu mama?

 

Gata pauza, dar revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, cum ati serbat-o pe Silvia?


 

Anja, inca nu m-am uitat dupa excursie la munte. Am o stare de nestare, cand totul e bine, cand as vrea sa ma bag sub plapuma si sa ma lase toata lumea in pace. Mai rau ca o adolescenta. Daca nu as fi absolut sigura ca nu e cazul, as crede ca sunt [gravi].

Ioana, doar sa iti zic ca mi-ai dat impulsul si am rezervat deja in Italia. Despre lehamite, te-ai ganditsa iei niste vitamine cu magneziu, zinc, calciu, chestii din astea?? Pe mine m-au ajutat cand eram stresata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...