Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

<script> </script>

 

Casa e gata la rosu in proportie de 90%. Am asistat si azi la turnarea ultimei placi de beton. Cea de peste etaj.  S-au luat si mostre de calitate de dus la laborator.

Foarte multumita am fost de echipa asta. Niste persoane extraordinare, absolut nicio problema nu am avut. N-a lipsit niciodata nimic. Oameni de isprava. Atata bun-simt de mult nu am mai vazut.

O sa merg cu  ei si pe mai departe.

Si ei au fost multumiti de cum am colaborat, mi-au zis ca si-ar dori  sa aiba numai beneficiari ca mine.

 

Gata, ce-a fost greu a trecut. Dar mai am atatea de facut... Sper ca pana la iarna sa reusesc sa o inchid ca daca o bransez si la gaze  se poate lucra inauntru  si poate spre primavara e gata si adio Bucuresti!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

<script> </script>

 

Pe mine m-a enervat cel mai  tare pentru  ca in manualul de educatie  tenologica din clasa a  Vi-a, paremi-se, la capittolul  familie ccopiii invata caa familia formata din sot, sotie si  copii ce  locuiesc sub acelasi acoperis  se numeste familie nucleara sau familie simpla.

 

Cel putin asa a invatat Silvi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Laura, sedinte pana la 23? Macar va da liber ptr orele alea in plus? Cum a fost la sedinte? Noi o sa avem sedinta cu invatatorul abia pe 23 oct, sa discutam ce au invatat copiii. 

 

Rall si Viv, am vazut si eu foaia aia. Pe mine m-au enervat mai mult comentariile postate, acolo sa vezi cum nu au loc unii de viata si familia altora!

 

Ella, si la noi vremea e cam ca la voi: frig dimineata si se 'incalzeste' la pranz (adica spre 16-18 grade). Brrr, cam repede a venit toamna.

 

Miha, cum mai e Silvi cu mana?

 

Viv, spor cu casa! 

 

Anja, daca eu nu m-am mobilizat, macar tu! Cica acum, la inceput de septembrie este holidays blues, cand oamenii rezerva vacante, ca le e dor de cea care a trecut. La fel in ianuarie. Eu ma regasesc in aceste blues.

 

Mariana, sper ca la voi e bine la scoala.

 

Rox, cum mai e cu amenajarile? Se vede luminita de la capatul tevei?

 

Daniela si la noi au inceput sa discute de noua directiva. Ma astept ca ne vor oferi training, ca stocam multe date, unele foarte 'personale' (probleme medicale de ex). E complicata directiva?

 

Fleurdise, cum e cu scolarelul? Sper ca toate sunt ok la voi.

 

Laura25, cum se mai simte mama ta? Dar gemenii- bucurosi de scoala? Am si uitat sa te intreb, a ajuns cu bine coletul? Si mai ales, ai avut la cine sa dai hainele, ca erau ptr diverse varste.

 

Mianna, salutari. 

 

Darkbendis, Otilia, Silvi8, Blackpisi, Alinuk, Corina, Monica, Viv06, daca mai cititi pe aici  [hia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a fost furtuna si aseara. M/am trezit la un moment dat, ca vuia vantul pe langa casa si se auzea tare, m-am gandit la ghivecele cu flori pe care le putea rasturna dar nu aveam de gand sa ies sa le bag la adapost, asa ca m-am culcat la loc.

 

Azi au zis ca Bridgend si Cardiff au fost zonele cele mai afectate, si se vedeau crengi rupte pe sosea. Sa speram ca a trecut si nu se mai intoarce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, inetersant ce zici despre pisici, habar nu aveam. Cum este cu mama?

 

 

 

cum sa fie? casa e mai curata si mai ordonata decat daca as fi fost singura (asta e de bine), mese regulate (asta nu e de bine, ca ma straduiesc sa dau jos vreo 2-3 kile), si am descoperit ca mai trebuie sa lucrez la planning, ca in fiecare zi am de iesit sa cumpar cate ceva, desi umblu cu liste de cumparaturi dupa mine [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine.

 

Ioana, nu e neapărat complicat regulamentul (e regulament, nu directivă*), dar schimbă niște paradigme existente până în acest moment (cel puțin pentru site-uri de internet și publicitate apar niște constrângeri noi). Din ceea ce îmi dau seama voi va trebui să aveți numit un DPO (Data Protection Officer) și acest DPO trebuie să investigheze fiecare aspect al business-ului vostru sub aspect al protejării datelor cu caracter personal, să facă o tonă de documentații și să vă școlească.

 

*Regulamentul intră în vigoare fără să fie nevoie de legi speciale în fiecare stat și e același pentru toată UE, directiva intră în vigoare doar prin aprobarea unor legi locale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...