Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

noi nu am avut niciodata zi cu 7 ore, nu stiu cum e intr-a 8-a. dar maxim e de 6. mi se par imens de multe ore cum spui tu Ioana

 

<script> </script>

 

Silvi fiind la clasa speciala de engleza avea de 2 ori pe saptamana 7 ore - avand  in plus 2  ore de engleza

 

Intr-a opta la fii-mea aparuse in plus latina, deci urmau sa aiba si zi cu 8 ore.

Dar s-a facut un artificiu si muzica si desenul se faceau alternativ o saptamana una, o saptamana alta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna!

 

Am lipsit mult... stiu... Mi-a fost dor de voi!

 

Dupa tot timpul asta, plin cu de toate, mai bune, mai putin bune, mai grele, mai usoare, raportez un boboc la clasa pregatitoare, care ne-a informat ca de-acum ea nu mai are nevoie de sefi, si ca sa nu-i mai spunem noi ce sa faca, si un mormoloc sau o mormoloaca "la cutie" (4 sau 5 saptamani). Stiu ca e poate prematur sa anunt asta deja, dar simteam ca dau pe-afara de bucurie (acum doua ore am facut testul) si am explodat chiar aici. [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, felicitaaaaaari!  [pk]  [il]

 

Miha, e f fain in Polonia si Cehia, multi dr mergeau acolo la cabane dar e mult de mers de la voi cu masina si bac samd. 

 

Noi mergem azi in Munchen sa ii cumpar sotului cadou ca in 22e ziua lui.Luni am garda si marti plec, ma intorc chiar vineri si pana atunci am un curs interesant de chirurgia mainii pe cadavre proaspete. Vin si medici de la spitalul mare la care as vrea sa imi fac supraspecializarea. 

 

Prietena mea care e gravida nu mai lucreaza. Partea interesanta e ca din momentul in care anunti la spital ca esti insarcinata nu mai ai voie sa faci garzi. Dar pt ca e considerata discriminare, se face media pe ultimele 3 luniin care ai facut garzi si ti se plateste in continuare salariul cu garzi. Deci pana in luna a 8 sau a 9 a, primeste bani ca si cum ar lucra. :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...