Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost prin magazine azi, și mi-am luat paltonul ăsta, iuhuhuuuu :). În realitate e chiar mai frumos decât în poze.

 

Am fost și mi-am făcut și analizele, că v-am zăpăcit la un moment dat cu glicemia mea :D. La laborator a ieșit bine, 91 mg/dL, intervalul normal e 60-99. Și aseară am mâncat o pralină și niște prune, deci n-a ieșit mică pentru că țin dietă :D.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e petrecere pe insula insulei. E Fårönatta, sunt deschise toate restaurantele in we asta, plus bere și vin lângă miei la protap ca mi-a adus aminte Mianna :). Cred ca rulează și ceva filme la Centrul Bergman dar nu cred ca mai apucam. 

 

Eu sunt cam răcita dar sa văd cum ma simt mâine, tare as da o fuga sa mâncam ceva bun și sa bem o bere buna. Bag de zor echinaceea dar azi mi s-a înfundat și nasul la serviciu și acum curge ca un robinet. Poate luni nu merg la job, sa văd cum ma simt... 

 

Daniela sa porți sănătoasă paltonul, e tare frumos! Și bravo Pt glicemia normala! 

 

Anja mai cumperi căni? Au reducere 30% la Royal Design dacă te interesează. 

 

Seara frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

nu am mai intrat de ceva timp dar am citit zilnic.

 

asa ca sunt la curent cu vestea cea buna a lui Black, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos! Veverita se bucura,ia i spus? Si felicitari scolaritei!

 

La noi nimic nou, scoala, munca, treburi casnice. Astept, proactiv sa zic asa, rezolvarea unor probleme.

 

am fost la controale medicale baiatul si cu mine, plus analize de sange la mine. problema comuna, greutatea  plus barbatul diabetic completeaza imaginea. asa ca am trecut la regim cam 80% vegan, slab glucidic si lejer in colesterol.

Am facut copilului si 2 rapeluri la vaccinuri inainte de scoala. Mai am sa i fac control oftalmologic, recomandat toti copiilor ce incep scoala. si sa i schimb dentistul cu unul specializat pediatric. are o carie si nu l poate trata fara anestezie ( totala? ), ca nu sta.

 

Viviana, frumoasa casa!

 

Mianna, sanatate mamei si pofta la must! Noi 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic... s-ar putea ca in aceste conditii sa-si asume ea rolul asta fata de bebe. Macar sa fie si ea sefa peste cineva...

 

Dar copilul are dreptate, am tendinte autoritare, o sa incerc sa cizelez un pic asta, nu sa renunt la solicitari, ci sa le indulcesc cu o lingurita de zahar, vorba lui Marry Poppins... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

Miha, sănătate multă, poate te lasă răceala!

 

Fleur, bravo pentru regim, trebuie să mă reapuc și eu.

 

Mianna, fain la berărie :). Sănătate mamei!

 

În altă ordine de idei am văzut că în octombrie se lansează The Death of Stalin cu Steve Buscemi și de abia aștept să-l văd :) (e un film satiric, din ce înțeleg).

 

O duminică frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...