Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

uh, ce furtuna urata e in Timisoara... inclusiv doua personae decedate (una lovita de o creanga, alta de un panou publicitar); din cate inteleg curentul electric si apa au fost intrerupte; acoperisuri luate de vant,copaci daramati, masini lovite, tiruri rasturnate din cauza vantului...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din cate a postat un prieten pe FB, nu:

 

"Sa ma ... pe toti meteor...ologii de la noi si pe toți cei ce puteau avertiza lumea despre aceasta furtuna de care nu am mai vazut, izbucnita acum.stirile scriu de tot felul de prostii de coduri si nebunia asta nu o anunța nimeni.geamuri sparte si acoperisuri dezbracate vad de la mine .... ce o mai fi prin oras....ca nu mai e curent de la prima rafală,iar 929 de la enel spune calm-post telefonic deranjat temporar!!!! O fi ramas fara curent electric marea companie"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, m-am luat cu treaba si am cam chiulit de pe ghetar... Daca tot vorbiti de furtuna, noi dupa vanturile de acum cateva zile ne-am procopsit cu o ploaie super, super torentiala. M-a prins pe autostrada, dusesem copiii la tenis, abia s-a circulat. Asa de mare era balta pe autostrada ca au fost si accidente. Azi mi-am plantat flori de toamna in ghivece sper sa reziste cateva saptamani..

Vineri seara am fost la Riverdance, mi-a placut, doar un pic dezamagita. Ma asteptam la mai multi dansatori si la mai multe dansuri in grup. Si apoi, nu au dansat pe melodia mea preferata :)))))))))))

Black, felicitari pt bebelus! Cat de minunat! Sa ai o sarcina usoara!

Miha, somn, ceai, lamaie! Sanatate multa! Merci pt tips-ul cu canile, incerc sa ma mai potolesc :)))

Ioana, esti mai in pink mood?

Mianna, asa mi-ai facut o pofta cu mustul si protapul...

Daniela, imi place pardesiul, mult! sa il porti sanatoasa!

Viv, am uita daca nu am zis deja, dar frumoasa e casa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...