Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata! Bianca e ok azi, e umflat  cucuiul in continuare si are un hematom ce se invineteste usor-usor, dar se simte bine. Ieri s-a plans tare de dureri de cap, i-am dat nurofen si a dormit aproape 3 ore. S-a trezit sa isi faca tema la romana si sa manance, apoi inainte de 22 a adormit inapoi. 

 

Cum sunteti dupa furtuna? Mi-a placut f tare replica "uraganul roz al Gabrielei s-a pierdut cu Firea" , cat de mult zgomot pentru nimic! La noi a tunat si a fulgerat f tare si mult aseara, apoi a plouat ca in mijlocul verii, cu galeata, dar fara vant puternic. Dimineata erau atat de frumosi muntii si padurile, cu nori josi care stateau agatati de copaci. Acum e soare si frumos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! 

 

Capul meu e Ok, aseară m-au lăsat și durerile și nu am mai luat nici medicamente. Azi mi-am luat jos pansamentul și am lăsat rana la aer, acoperită de par, arată foarte bine. 

Azi și mâine lucrez de după-masa, mâine merg la o prelegere despre trauma militară. 

 

Va spuneam ca e in plină desfășurare pe insula săptămâna asta, Aurora 17. Ieri au fost regele și printul Philip in vizita aici, am văzut poze, amândoi îmbrăcați in haine militare. Citesc ca au asistat la ceva manevre militare și apoi au mâncat mâncare din cazan cot la cot cu soldații și au băut cafea din termos. Nu s-a pregătit nicio masa regească :). 

 

Apropo de furtuni și aici de multe ori avertizările nu pușca cu realitatea, dar părerea mea este ca mai bine sa fie avertizări decât sa ne ia prin surprindere. La noi e și mai important Pt ca vapoarele nu pot circula pe orice vânt și pe orice mare cu valuri.  

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...