Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

Servus pinguini

 

Si la noi e soare, dar dimineata a fost soare cu dinti, 5°. 

 

Marcia vrea sa vada ES, filmul cu clown-ul  [zirea] desi ii e frica de clowni, a zis ca vrea neaparat sa-l vada...aici ruleaza incepand cu 27 septembrie.

 

Ioana, teza a fost ok...matematica nu-i place, plus ca profesoara nu stie sa explice...le da foi cu exercitii si trebuie sa se descurce...ce a avut pt luni a fost ok, am inteles pana si eu  [:D] a fost de fapt geometrie, inca nu au terminat materia de anul trecut...anul asta nu mai fac geometrie, doar algebra.

 

Am inceput sa fac planul pt Seoul  [ph34r] vom face 3 excursii, incepem cu turul orasului (care include si temple), apoi facem un tur care cuprinde si un concert live KPop cu holograme si unul in districtul Gangnam (shopping, mancare buna si kpop)...prefer sa mergem cu un ghid, ca sa ne si explice ce si cum..si cum turul orasului e in prima zi dupa ce ajungem, putem sa intrebam una alta..plus ca orasul e ft mare, spre unele destinatii avem nevoie de mai mult de-o ora...si mai avem o zi la Lotte, parcul de distractii...si o zi in care vom merge unde nu am reusit in celelalte 4 (Marcia a facut lista, ea s-a ocupat de alegerea destinatiilor)...am emotii, sper ca ne vom descurca  [:D]

 

Ce bine ca maine e vineri, am avut o saptamana tare obositoare.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Nu știu cine e Elsa :)

 

Valeu! Valeu! Soc si groaza! Nu stii cine e Elsa???!!! [:D] [:d]

 

Vad ca ai aflat intre timp. In Uk e plin de chestii Frozen: caiete, pixuri, acuarele, costume, seturi de decorat camera, perne/ pături imprimate, cesti, periute de dinti, jocuri, puzzle, carti si cate si mai cate. 

 

La desene ma uit si eu cu mult drag, dinainte sa am copii. Ma uit si cu fetele si singura. La unele se uita si B cu noi, inclusiv la cele cu printese [:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, mercic pt ideea cu uleiul de cocos [flo2] chiar am cumparat acum cateva saptamani.

 

Si da, noua ne place sa si colindam..cat a fost Marcia mica, mergeam in tarile calde la all inclusive...dar si acolo mai faceam cateva excursii pe langa...acum nu mai e de noi all inclusive, ne plictisem repede...si parca nu mai am rabdare sa stau doar intr-un loc, trebuie sa fac mereu ceva...oare varsta e de vina ?  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, pai auzisem și eu de Frost, știu ca este și ceva melodie foarte populară in el “Let it go” parca se numeste, dar nu reținusem numele fetei și nici chipul ei :). 

 

Și noua ne plac desenele animate dar nu chiar toate :). De ex Shrek și Ace age le-am devorat. Iar eu am plâns de la început la Happy Feet. :)  Sau The land before Time iar e favorit, la asta ne uitam cu Diana :)).

 

Astea cu prințese le cam ocolim :) mai ales de când nu e musai sa le vedem :). 

si mie mi-au dat lacrimile la Happy feet dar am zis sa nu spun la nimeni ca ma fac de cacao  [:)]

si la Brother Bear.

 

Nici eu nu am scapat filme de desene animate de lung metraj.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ani de zile, din momentul in care mi-am permis, financiar vorbind, concedii adevarate, nu concepeam sa stau doar itr-un loc, erau mult prea multe de vazut.

 

cu varsta m-am mai calmat, acum vreau si-ashe, si-ashe [:)]  cel putin o data pe an sa fie de vazut, dar si un concediu cu burta la soare (de fapt la folk, nu soarele e principalul scop al concediilor mele in Vama, n-as putea sa merg undeva unde sa fac doar plaja si sa ma culc seara la 10 [:)] ). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...