Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata, buna dimineata1

 

Nu am reusit sa vad aseara Osmosis Jones. Am incercat sa ma odihnesc. Nu am reusita prea tare.

 

Ieri am trimis-o pe Silvi la dentist sa-si faca un dertatraj. I se umflase rau de tot gingia de jos, se desprinsese pe alocuri de incisivi si o durea. A avut tartru sub gingie. A trebuit sa- i faca 6 anestezii mici si a durat o ora. Am avut de la mine un cod de reducere si am platiti cu 110 lei mai putin.

Tot nu are nicio carie!  [pk]

===

Azi o iau de la capat. Trebuie sa ma duc la casa pentru ca vine a 3-a persoana sa vada si sa-mi faca oferta cu hidroizolatia. Undeva dupa ora 12. 

Va fi a 3-a oferta si sper eu sa fie mai buna decat celelalte. Nu ca m-as pricepe la calitate.... [:-)))] dar stiu ca trebuie beton de panta, o bariera de vapori, niste membrane, ceva polistiren...

 

Apoi maine dimineata pe la 10 ma intalnesc cu tipul cu termopanele. Asta e o prima intalnire. Am auzit ca-i grec. Grecii sunt cam smecheri in afaceri.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu o intrebare : are cineva si nu-i mai trebuie, cartea "Access Grammar" 2 de Vriginia Evans si Jenny Dooley, editura Express Publishing ?

doresc s-o cumpar, desigur.

pe unde am mai gasit, este pe baza de comanda si dureaza cam mult pana soseste, mie mi-ar trebui cel tarziu pana miercuri saptamana viitoare.

Multam !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

vin si eu cu o intrebare : are cineva si nu-i mai trebuie, cartea "Access Grammar" 2 de Vriginia Evans si Jenny Dooley, editura Express Publishing ? doresc s-o cumpar, desigur. pe unde am mai gasit, este pe baza de comanda si dureaza cam mult pana soseste, mie mi-ar trebui cel tarziu pana miercuri saptamana viitoare. Multam !

 

La o prima cautare gasit-o pe scribd. Nu se poate printa de acolo?

 

Sau daca o au la British Council in Buc sa o imprumuti?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...