Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vin si eu cu o intrebare : are cineva si nu-i mai trebuie, cartea "Access Grammar" 2 de Vriginia Evans si Jenny Dooley, editura Express Publishing ?

doresc s-o cumpar, desigur.

pe unde am mai gasit, este pe baza de comanda si dureaza cam mult pana soseste, mie mi-ar trebui cel tarziu pana miercuri saptamana viitoare.

Multam !

Vezi daca o a astia ce sunt langa mine si o cumpar si tii-o trimit prin priorist.

 

Contact

Stand Agenţie Difuzare Carte

Str. Petru Rareş nr. 15, sector 1, Bucureşti

Tel./Fax: 021-310.78.90

021-260.28.56

021-223.26.60

        Târgul Permanent de Carte     Orar:
Luni - Vineri:
Sâmbătă:
8:00 - 18:00
8:00 - 14:00
           

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi!

 

Iar nu pot posta emoticoane...

 

Si-am stat cuminti de frica codurilor maro...ce fasaiala la nivel inalt...o sa patim ca Petrica si lupul...

 

 

Blackcat, ce veste minunata! Sa fie intr-un ceas bun! Domnisoara o sa fie foarte grijulie!

 

In privinta desenelor animate, mandruca mea are preferinte mai "deosebite"...ii plac: Miraculos, Winx, Sponge Bob Pantaloni patrati, Ce mai faci tu Scooby Doo...

 

Ca si filme de la pasiunea pentru Violetta acum pe primul loc este Luna din serialul Soy Luna, se mai uita la Descendentii, H2O...

 

Mihaela_s, sanatate multa! Bine ca ai scapat!

 

De noi ce sa va spun...suntem sanatosi, fiecare cu ale lui. Mandruca dupa testarile dinaintea evaluarilor, ieri si azi au dat evaluarile la romana si matematica. Atatea evaluari inainte si dupa...de ne-a zapacit de tot. In privinta folosirii auxiliarelor...mare idiotenie, eu imi aduc aminte ca s-au aprobat editurile inca din ianuarie anul acesta, dar poate ma insel...data inceperii anului scolar nu a fost anuntata in ultimul moment, dc oare elevii inca nu au manualele? Sa consideram o greseala pe care o putem indrepta sau o eroare? Ha, ha...n-am emoticon...

 

In rest n-am cu ce sa ma laud...doar privesc in viitor ca de duminica viitoare intram in octombrie...omg...copila a inceput deja listele mosilor...cica o sa-i roage sa-i aduca lucruri scumpe.."ca sa ne scuteasca" pe noi de cheltuiala.

 

Sa aveti un we placut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Azi e vineri si in curand o iau spre casa...asa ca yupiii  [pk]

 

Laura, ce bine ca e Bianca ok.

 

Mariana, ce figura e fata ta  [:D]

 

Si eu am vazut filme pt copii pana a facut Marcia 12 ani...de atunci merge cu prietenele...asa ca am scapat.

 

Maine seara mergem la prietenii cu care am fost in Romania, ne-au invitat la fondue [:)] duminica nu avem program, vreau sa ma epilez si sa fac bagajul pt Berlin (vinerea viitoare zburam spre Berlin, pt concertul Kpop de sambata).

 

Noua daca ne place o tara, o mai vizitam..in Cuba am fost de 2 ori, dar destinatiile au fost diferite..in Columbia tot de 2 ori...Columbia e tara de care ne-am indragostit si pe care o vom  mai vizita peste cativa ani...in Vietnam vrem iar sa mergem, dar vom avea alt traseu, pt ca data trecuta nu am reusit sa vedem tot ce am vrut. 

 

Azi am rezervat inca 2 excursii pt Seoul, saptamana viitoare mai am de rezervat transferul de la aeroport si retur...si am scapat si de programul pt Seoul...se mai fac excursii la zona demilitarizata dintre Coreea de Sud si Nord, dar pe Marcia nu o intereseaza, asa ca o lasam pe data viitoare [:D]  

 

La noi e soare, dimineata insa am avut ceata si au fost 6°.

 

Weekend fain sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...