Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

In Cora Lujerului este un magazin Tinkerbella. Ei vand de la editura asta.

 

 

 

 

vin si eu cu o intrebare : are cineva si nu-i mai trebuie, cartea "Access Grammar" 2 de Vriginia Evans si Jenny Dooley, editura Express Publishing ? doresc s-o cumpar, desigur. pe unde am mai gasit, este pe baza de comanda si dureaza cam mult pana soseste, mie mi-ar trebui cel tarziu pana miercuri saptamana viitoare. Multam !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara,

 

Am ajuns acasa, am dormit 2 ore si apoi cu forte noi m-am apucat sa lenevesc [:D]. Ma rog, asa as fi vrut, dar copilele aveau alte planuri. Le-am culcat, ne uitam la un film ai deja pic de somn.

 

Si am visat ceva foarte biZar acu 'la pranz'. Poate ar trebui sa fac cum zice B, sa le scriu si sa fac o carte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, sa n aud de Craciun. La noi de aproape 2 saptamani e o vara nefireasca, au fost zile de canicula sufocanta si nopti in care am dormit cu toate geamurile deschise si cu ventilator ( ca AC ul l am strans din august). O vara cum n am avut asta vara.

Acum de echinox parca s a mai domolit caldura, n a mai fost umiditate, in schimb w e se anunta iar sufocant.

Ne bucuram cat dureaza ca dupa aia vine iernutza de 6 luni.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Am ajuns acasa, am dormit 2 ore si apoi cu forte noi m-am apucat sa lenevesc [:D]. Ma rog, asa as fi vrut, dar copilele aveau alte planuri. Le-am culcat, ne uitam la un film ai deja pic de somn.

 

Si am visat ceva foarte biZar acu 'la pranz'. Poate ar trebui sa fac cum zice B, sa le scriu si sa fac o carte.

Asa facea Fima al lui Amoz Oz. Avea un jurnal unde isi nota visele.

 

Visul tau a fost bizar sau biZar? Ca daca a fost biZar chiar c-a fost bizar!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...