Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mihaela, am citit recent "Un barbat pe nume Owe" - e una din cele mai faine carti citite in ultima vreme. Eu una chiar mi-l imaginez pe Tom Hanks in rolul asta.

 

Eu cartea nu am citit-o, am văzut filmul. Trebuie sa vezi filmul suedez, eu nu ii văd pe americani făcând ceva suedez :). Dar cum am scris, poate ma înșel. Aștept cu nerăbdare :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cu întârziere de câteva zile, dau și eu azi de băut, am făcut 24 de ani [:D] . Ziua mea mi-am serbat-o anul ăsta singură, în delegație la Brașov. Azi am serbat cu familionul. Am vrut să vă las aici poza cu tortul, dar a fost un tort prăbușit, nu mi-a ieșit prea bine crema și când l-am scos din formă s-a cam împrăștiat [:I] . Deci vă las doar tort virtual și un pahar de șampanie.

 

Am eu o poza cu tortul tau. Asta e, nu!

 

[s] La multi ani fericiti! Sa ai mult noroc si sanatate! [s]

post-96777-27588_thumb.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ne-am uitat toți trei la Arrival. Wow ce film! Și Silvia și-a dat seama înainte de “vreme” despre ce se întâmpla...am rămas cu gura căscată ca nu pricepeam. Foarte bun filmul, îl recomand. 

Ei, nu-i asa? Mi-ar fi placut ca Arrival sa ia Oscarul pentru cel mai bun film. Sfarsitul a deschis atat de multe intrebari....

Silvia ta e putin ca mine... vede lumea ca un puzzlle urias unde fiecare piesa are rolul ei, e intuitiva si cu gandire atat de flexibila incat mintea ei poate sa colinde oriunde si sa vada ceea ce altora le este greu sa vada din prima.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...