Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Am avut un weekend plin: sambata am facut curat in bai si pe seara am fost in vizita si am revenit dupa miezul noptii...ieri am facut bagajul pt Berlin si m-am epilat..apoi am iesit cu Marco la o bere (si aripioare picante) la restaurantul mexican  [:D]

 

Azi la munca, cu asa un chef  [zirea] Marcia e la practica azi, a dus-o si o ia ta-su..saptamana asta are liber miercuri, dar cu practica si interviurile, merge doar maine si joi la scoala.

 

La vara avem planificate 2 saptamani de Romania...si pt ca nu avem de gand sa stam 2 saptamani in Bucuresti, am stabilit cu Marco sa plecam cu ai mei la plimbare : in Republica Moldova (5 zile) si in Delta (5 zile)...am gasit o pensiune faina in Delta, care organizeaza si excursii zilnic; pretul e cu tot cu excursii si mancare...e la Mila 23...am vorbit cu proprietarii, au rezervat camerele, dar preturile le primesc de-abia in ianuarie...acum tb sa stabilesc cu Marco ce vom face in  Moldova...sigur cred ca va fi Chisinau, apoi degustare de vin (am gasit un website cu informatii, Vinaria Cricova e cea mai cunoscuta din Moldova, au tunele unde tin butoaiele cu vin) si poate Transnistria  [ph34r]

 

O saptamana faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi cu raguseala si tuse magareasca.

 

M/au contactat de la medfam sa o vaccinez pe Julia anti-gripa. Nu e devreme? Cat dureaza imunitatea, ca frig va fi pana prin aprilie.

 

Aseara mi-au aparut bijuterii de email pe pinterest. Si am constatat ca imi plac mult- eu nu sunt fan aur et co, mai degraba imi plac briz-briz-urile. Si din pagina in pagina am ajuns la Freywille, un magazin austriac de biju din email si am gasit colectia lor inspirata de Klimt. Si am vazut un ceas. Si un inel. Si preturile. Si am decis sa ma culc, ca ma luase cu ameteala. Ceasul era fo 2000 de lire si inelul doar fo 300. Da' mi-au placut. Asa ca am decis acu' de dimi sa imi pun target: la 40 de ani vreau ceasul ala cadou - e cam devreme ptr acu la 35 ca ziua mea e acusica.

 

Ceasul: http://www.freywille.com/english/produkt?id=GK%20400PD1/2%20GO1

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...