Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

Laura, imi pare rau de dezamagirea copiilor, de scoala si de concursul de majorete. 

Este inacceptabil ce se intampla cu manualele si cum procedeaza profesorii cu temele. In locul vostru as pune problema cumva in sedinta cu parintii sau cu directiunea.

 

Eu sunt la palatul de justitie, martora intr un proces, astept sa ma cheme... Abia astept sa treaca ziua asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Ma simt batuta, cu ochii umflati, si cu o stare de neputinta. As dormi....dar am treaba la birou si trag de mine.

Cred ca este ceva in aer pt ca marea majoritate a cunoscutilor trag de nas, tusesc ...astept sa-mi vina aparatul de aerosoli de la reparat sa-l pun la treaba.

 

Miha, tu cum mai esti?

 

Ioana, si eu ras de una singura.

 

Laura, imi pare rau ca s-a anulat concursul.

 

Fleur, am fost o singura data martor la un proces...legat de o amenda rutiera. Sper ca ai terminat repede.

 

Daniela, pe unde mai esti?

 

Viviana, sper ca este totul bine, ai mai rezolvat ceva la casa?

 

Ma duc sa-mi mai fac un ceai.

 

Zi senina si sanatate tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ce bine ca maine e vineri  [:D] si ca ne facem de cap weekend-ul asta, doar noi fetele  [pk]

 

Azi lucrez de-acasa, sunt de serviciu la dus si adus copila de la practica...firma asta ii place, la ei a fost la interviu si dupa au chemat-o o zi la munca..s-ar putea sa iasa ceva...am ametit eu de cate face: scoala, teme, teste, interviuri, practica.

Saptamana viitoare a mai invitat-o o firma la practica (are 2 zile de practica)..si inca una in prima saptamana de dupa vacanta (deci tot 2 zile in total).

Ieri a avut test 2 ore (mate, germana, engleza, franceza si cunostinte generale, inclusiv politica [zirea] ) si interviu..au fost doar 4, cei care au ramas la final, dupa ce au analizat dosarele.

 

Si la noi a venit toamna, ciresul din gradina isi pierde frunzele.

 

Laura, multumesc  [flo2] noi tb sa programam concediul in avans, asta din cauza jobului lui Marco..el trebuie deja sa trimita in septembrie planificarea pt la anul...ca sa primeasca Ok-ul...si mai tb sa tinem cont si de vacantele scolare.

 

Ioana, cu multa placere..ce repede a ajuns  [:)]

 

O zi faina va doresc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...