Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

Bună ziua și de la mine,

 

Citesc de școli și mă crucesc, nu că în alte domenii n-ar fi la fel :(.

 

Că tot întrebați ce fac și tot a zis Rox că bate vântul tare, am adus și niște dovezi [:)] :

 

 

post-19501-0-09111700-1506594182_thumb.jpg

 

post-19501-0-83898400-1506594192_thumb.jpg

 

(am ajuns înapoi în Constanța, după câteva săptămâni de plimbat în diverse locuri cu treabă).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare,

 

am avut ieri o zi naspa. Cu procesul s a rezolvat...not...s a amanat si data viitoare vor fi 2 zile la rand...

 

In fine canicula ne a lasat, se pare, ieri a fost ceva ploaie pe seara, dar tot cu geamul deschis am dormit. Cica de azi gata e toamna. Caldura asta a fost groaxnica pt mine, nu a fost été des indiens, aia e blanda, asta a fost o arsita care mi a lichefiat creierul.

 

Ella, la noi se gaseste in supermarket cioco elvetiana, Made in Swiss si tot, marca "No name" ( chiar asa se cheama), la 2$ tableta de 100g. Este ff buna. Si Toblerone e ieftina, si asta e elvetiana, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti cantecul ala  "Tara te vrea prost"  ? Fix asta fac! Oamenii needucati si inculti sunt cel mai usor de manipulat. 

 

Ministrul asta e un palid profesor de matematica de prin Maramures / Bistrita de undeva, ajuns sef de sindicat aservit politic, prezenta constanta ani la rand prin studiourile televiziunilor gen Antena 3 unde i-a pupat pe toate bucile pe PSD-isti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, stiu cum e sistemul, dar nici nu se cauta solutii. 

Pai iti dai seama ca cei 20 de euro cat primesc aici pt un copil pt un an sunt nimic??? Pai e mai putin decat fondul clasei din ro. Si din banii aia inv cumpara markere, caietele si ce-i mai trebuie prin clasa. Servetele umede si uscate ducem si noi, la inc de an scolar, si copiii iau de acolo cand au nevoie.

Nu-mi spune ca nu se pot organiza cu 2 xeroxuri in scoala. Se poate, dar nu se vrea. Mai bine stam si ne plangem.

 

Profesorul meu de fizica ne recita poezii si se credea Toto Cutugno :))). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...