Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

Ieri am fost la întâlnirea lunară a clubului foto. O colega a prezentat fotografii din călătoria cu Hurtigruten și mi s-a făcut dor de Norvegia. Am revăzut câteva locuri pe unde am fost și noi. 

 

Am fost rugată ca la întâlnirea din Noiembrie sa prezint eu fotografii și am acceptat. M-am tot gândit ce sa prezint și am rămas la Peru și Bolivia deși si Africa de  Sud sau SUA sau India mi se par la fel de frumoase. Poate mai primesc ocazia sa prezint și in alte dat-o. 

Ca atare azi noapte am visat concediul :). 

 

O zi frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua,

 

Nu am disparut, dar am atatea probleme de rezolvat ca nu mai imi vad capul.

Problema prima e termo-hidro-izolatia pentru ca am 2 oferte cu materiale diferite si chestii diferite si habar nu am ce sa aleg.

 

Se pare ca pe 15 ar fi botezul deci am 2 saptamani la dispozitie. In astea 2 saptamani sunt programata si la analize dintre care 2 se fac sub anestezie.

Trebuie sa imi repar si maseaua.

 

Maine coacem vinete pentru iarna. Azi am copt ardei kapia pentru iarna. Nu multi doar 10 kg.

===

 

Lura25 am asa o scarba pentru ministrul asta. Este un dobitoc fara carte si inteligenta care habar nu are ce inseamna invatamant.

 

Sunt atat de furioasa de tot ce se intampla cu copiii astia ca mi vine sa-i trag una.

Avvem niste ministri ingrozitori, prosti si toape.

Niciodata Romania nu a stat mai prost la capitolul asta.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

am rămas la Peru și Bolivia deși si Africa de Sud sau SUA sau India mi se par la fel de frumoase. Poate mai primesc ocazia sa prezint și in alte dat-o. Ca atare azi noapte am visat concediul :). O zi frumoasa!

 

Din Romania nu ai nimic frumos? Parca ne aratasesi noua o poza din Delta sau bat campii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu trebuie să ajung la medicul de familie să mă înscriu, dacă mi-am schimbat domiciliul trebuie să am medic aici.

 

 

 

ceea ce-mi aminteste ca io-s inscrisa la medicul de familie ... in Medias [:-)))]  inca de cand a aparut, cand erau doar cateva judete-pilot. sunt de 20 de ani in Bucuresti, si n-am medic de familie [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, cum vreți să închideți scara? Inițial am crezut că vreți să închideți sub scară, acum citesc că ia din lumină, deci nu am înțeles bine :).

 

Mianna, mie mi-e frică de încurcături, puteam să rămân la București, dar nu știu ce naiba le dă ăstora prin cap să verfice cândva și să nu am de umblat mai mult...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...