Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, ai dreptate. Ministrul ala e o catastrofa! Cum Dumnezeu poti sa pui un analfabet la educatie?????

Intr-adevar ministri din actualul cabinet sunt de o calitate umana si profesionala indoielnica. Asta e, din pacate nici nu am ce sa fac....nu i-am votat (partidul), ci i-am primit in dar....................... [:(]  [:(!]

 

Cei din guvernul Ciolos erau altceva....alti oameni, mult mai profesionisti si neimplicaati politic. Solutia este tot un guvern de tehnocrati, politicul e ingropat de mult. Trebuie toti inchisi si luat totul de la zero....dar cum nu este fezabil...

 

===

 

Lura25 am asa o scarba pentru ministrul asta. Este un dobitoc fara carte si inteligenta care habar nu are ce inseamna invatamant.

 

Sunt atat de furioasa de tot ce se intampla cu copiii astia ca mi vine sa-i trag una.

Avvem niste ministri ingrozitori, prosti si toape.

Niciodata Romania nu a stat mai prost la capitolul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem in aeroport; la poarta de imbarcare.

 

In drum spre aeroport, a sunat-o cineva pe Marcia de 2 ori..era firma la care a fost ieri la practica...are jobul, le-a placut ft mult de ea..marti mergem sa semnam contractul...asa ca yupiiiiiii  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk] si dau de baut la vara  [alcool]  [alcool]  [alcool]  in seara asta ne imbatam..ea face party cu prietenele ei cand venim din vacanta.

 

O seara faina.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, am făcut doua poze Pt exemplificare. Prima e așa cum e acum, a doua e cum Închide soțul. O sa vopsească și locuiască când a terminat.

 

Ne gândeam sa închidem și sub scara dar asta e deja supercalificare :). Acum e “casa” lui W acolo când noi nu suntem acasa și peste noapte, încă ne convine

post-3506-239007_thumb.jpeg

post-3506-237514_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem in aeroport; la poarta de imbarcare.

 

In drum spre aeroport, a sunat-o cineva pe Marcia de 2 ori..era firma la care a fost ieri la practica...are jobul, le-a placut ft mult de ea..marti mergem sa semnam contractul...asa ca yupiiiiiii  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk]  [pk] si dau de baut la vara  [alcool]  [alcool]  [alcool]  in seara asta ne imbatam..ea face party cu prietenele ei cand venim din vacanta.

 

O seara faina.

 

felicitari Marciei! [pup]  ai fata si frumoasa, si desteapta! [flo]

 

drum bun si distractie placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rox, mulțam de rețetă. Am tot făcut diverse variante și ultimele dăți mi-a ieșit cam cleioasă și nu mai știu care era varianta pe care am făcut-o și era ok  [batcap] .

 

Miha, mulțam, am înțeles. Puneți contratrepte  [:)]  (scara are trepte și contratrepte). Spor soțului!

 

Ella, felicitări Marciei și concediu plăcut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha Daniela, omul cât trăiește învață! Habar nu am avut de termenii ăștia :). Mulțumesc! 

 

Ella felicitări Marciei și drum bun vouă! Distracție plăcută! 

 

Mama mea evoluează :). A luat autobuzul de lângă unde locuiește sora mea și s-a dus in Manhattan. Vreo 2 ore de drum. Acolo are o ora jumate de colindat prin Manhattan și apoi se duce la sora mea la job. E prima data când merge singura prin NY. Sper sa nu se piardă :). Are mobil la ea dar fără net, poate suna sau trimite sms. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Azi am zi administrativa- am inceput cu returnat caramizi care ne-au ramas de la construirea zidului in iunie. Am mers si la cumparaturi rapid si am luat 2 torturi ptr maine, unul cu nuca si cafea care e preferatul meu dar nu se gaseste decat in varianta mini de 400g si unul mai mare cu cioco.

 

Am pus la cuptor un somon si din lipsa de lamai am pus felii de portocale. Sper sa iasa bun, ca nu am chef sa fac altceva la felul 2.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...