Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

Neata pinguini

 

Azi e luni  [zirea]

 

Anja, multumesc  [flo2]  [flo2]  [flo2] si la cat mai multi ani fericiti impreuna si voua.

 

Mianna, sa bei si pt mine must..aici nu se gaseste. 

 

Am petrecut un weekend fain in Berlin, dar obositor...ne-am culcat la ora 1 ieri si la 6.30 ne-am trezit..am baut o cafea, apoi am plecat la aeroport..la 11 eram acasa, eu m-am culcat 2 ore, pt ca eram zoombie..dupa am facut carnea de caprioara, cu sos de vin si piper..a iesit ft buna, elvetienii mei au laudat-o...Marcia stie ca a fost carne de vaca  [:D] la garnitura am avut Spätzle (se fac cu faina, ou, sare...coca se da prin razatoare, direct in apa fiarta..apoi se prajesc putin in unt..ei 2 sunt fani, eu asa si asa...dar au fost bune cu sosul de vin).

 

Concertul kpop a fost frumos, show-ul pe care-l fac coreenii este extraordinar...numai ca organizarea a fost de cacao...ma refer la cea pana cand am intrat in arena...au fost 2 controale, unul afara si unul ca la aeroport cand intrai in sala (nu aveai voie cu genti sau ruxaci)...si se facusera cozi imense la intrarile de afara, care erau doar 4, in functie de unde aveai loc  [batcap] in loc sa dea drumul in sala la ora 18, au dat drumul cu o ora mai tarziu..am stat 2.5 ore pana am intrat in sala...concertul a inceput la ora 21 si nu la 20, cum era planificat..eu am stat doar o ora, apoi m-am retras la hotel si le-am asteptat pe fete in lobby.

Marcia a fost ft incantata, a plans de fericire...mi-a spus ca din cauza lui (G-Dragon il cheama), ea a devenit fan kpop...si da-i si plangi, de-abia am reusit sa o potolesc...imi pare bine ca i-am facut o bucurie, chiar o merita din plin..am un copil muncitor si serios  [pk] care stie ce vrea de la viata, desi are doar 14 ani.

 

Mai avem doar 9 zile pana la vacanta  [pk] de-abia astept...despre Marcia nu va mai spun..ea mai are doar saptamana asta scoala, eu mai muncesc si luni si marti.

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Nu pot sa înțeleg cum un om, un bărbat, se încuie in camera de hotel cu cel puțin 8 arme!!! si împușca peste 200 de persoane din care cel puțin 50 mortal. Ma doare mintea, sunt tare suparata! [:(]

 

interesant cum poti aduce cu tine 10 arme intr-o camera de hotel care e impanzit de camere de supraveghere la fiecare 2 metri si nu se prinde nimeni... nu vede nimeni, nu te opreste nimeni....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De intrat in hotel nu cred ca e greu, cu genți, ca tot turistul. In camere nu sunt camere video. 

 

Intrebarea se pune acum de unde avea arma automata. In filmulețe apare clar ca era un sunet de mitraliera. 

 

E cel mai mare masacru din istoria americii!  Totul făcut de un singur om! Incredibil! Îmi sta mintea in loc, vorba lui maică-mea :((. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aaaa, de atacul din Las Vegas... Nu stiu de ce aveam impresia (citind-o pe Mihaela) ca a mai fost unul in Suedia... Da, groaznic... :(( Foarte urata perioada...

 

Oh da, de atacul din Vegas e vorba. Am fost de doua ori acolo. E un kitch dar e fermecător. Știu locul unde a avut loc atacul...Știu hotelul de unde a tras idiotul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...