Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

La noi la trei nopți consecutive sub 10 grade se dă căldură, pentru cei conectați la sistemul centralizat :). Nu știu dacă înseamnă că vine toamna, că și acum e toamnă în toată regula și nu au fost 3 nopți sub 10 grade :).

La noi inca nu au dat drumul, dar e aceeasi regula.

Deocamdata nu se simte frig in casa, dar am scos pilotele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

remember ca si la mine e ca si la Miha, deci nu mai scriu:))))

Eu imi amintesc ca atunci cam am aterizat in Danemarca, mi s-a parut cumplit de frig si am cumparat cea mai calduroasa ever plapuma cu fulgi, ceva 10 din 10. Am folosit-o exact 1 an. Acum dormim fie vara, fie iarna doar inveliti cu cearsaful de plapuma... hai cand e ff frig am o plapuma de vara 1 din 10 :)))

La noi prima grija este sa verificam cat de tare e vantul, pt ca la peste 25m/s se inchide podul si ramane sotu' blocat peste hotare :)))

 

Sunt targovisteanca :))) Am terminat Ienachita, si am stat in Aleea Trandafirilor.Sa va zic ca am si predat 1 luna la liceu, am fost profesor titular, colega de cancelarie cu mama, pana cand mi-a iesit postul la universitate.

Si exista Centrul vechi, nu stiu sa iti explic unde e, in spate la primarie, nu e cel cu statuia. La POsta veche si Muzeul de arta. Nu am auzit de fabrica Victoria...De Combinat stiu si am vazut ca s-a ales praful de el.

Parcul cu Brotacei era zona din Parcul Chindia unde era restaurantul de pe lac "La Brotacei". Acolo mai chiuleam :)))

 

Na, ca m-ati rascolit si m-ati facut sa imi fie dor de mers acolo...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, doamne ce zi plina de evenimente am avut!

 

Bine ca mai am un pic si plec acasa, dar si acolo ma asteapta problemele grafice de reexplicat Ramonei. Recunosc ca pe cele simple le-a prins, dar mai lucram la cele mai dificile.

 

Eu sunt de partea Danielei, imi place caldura si nu-mi place sa-mi fie frig.

Deja am scos pilota si e asa de bine sub ea!

 

O zi cu soare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...