Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu sunt friguroasa, sub 25 in casa mi e frig. Noaptea nu pot sa dorm daca nu am umerii si mijlocul invelite.

Vara ne invelim cu cearsaf, la vremea asta cu o pilota subtire iar iarna cu o pilota Ikea cu puf de rata super calduroasa

 

Eu ma bucur ca vine weekendul lung, Thanksgiving ul e luni. Vreau sa stam pe acasa si sa nu fac absolut nimic in afara de o friptura de curcan. Weekendurile trecute ne am tot plimbat, la Mont Tremblant si Quebec apoi au urmat saptamani super incarcate.

Sunt fericita ca am rezolvat o problema financiara spinoasa, in sfarsit mi s a recunoscut toata experienta profesionala si am acum salariul cel mai mare pe care il.atinge un profesor de scoala primara sau liceu, aici. Chiar daca anul asta nu am norma intreaga , am 80% sau 4 zile/ saptamana si tot e bine!!!

 

Imi place ce ati scris despre familia fondatorului Ikea, ii admir f mult pentru promovarea simplitatii, puritatii si self help ului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ioana, aveti la Cardiff o expozitie tare interesanta de fotografie, la National Museum Wales, a lui David Hurn - 'Swaps, Photographs from the David Hurn Collection' http://www.bbc.co.uk/news/resources/idt-sh/david_hurn_photographer_swaps_magnum

 

Da, trec pe langa muzeul ala in fiecare zi. Numa' ca nu am cum sa ma duc. :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 

 

Azi sunt liberă, lucrez mâine. Am in plan zacusca (am copt vinetele ieri), sa pun bulbii de lalele in pământ, sa ma văd cu Diana (a fost toată săptămâna asta la părinții lui R, amândoi de fapt, sunt plecați in vacanța și Diana cu R au grija de cei trei câini ai lor), sa ma vopsesc pe par (in sfârșit, așa nevopsita nu am fost niciodată, aproape doua luni, din cauza intervenției chirurgicale nu m-am putut vopsi. 

 

La noi vânt, 10 grade, soare cu nori. Deja am dat o tura de plimbare cu W :). 

Zilele ce vin se răcește la 6-8 grade cu ploi puternice, trebuie sa aduc florile in casa. 

 

Zi frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...