Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

pai sunt toate trei ca la 90 de euro. Mie imi place ala cu brate. Vreau sa ii schimb tapiteria si sa il pun in dormitor. Pe celellate fara nu prea le vreau:)))

Sunt facute pe la 1900. Sotu nu prea ma lasa, asa ca ma sfatuiesc cu voi :)))) sa am argumente cand le-o vedea acasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Acuma abia astept sa mai merg din nou, sa incerc muschi de vita black angus la jar,  rata, berbecul, burgerii la jar...

noi am apreciat la maxim coastele. prietenii mei au mult mai multa experienta in coaste decat mine, dar au hotarat ca-s cel putin la fel de bune ca la Costelarie (eu acolo inca n-am ajuns).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, f frumoasa rochita. Sa ne poveatesti aventurile.

 

Anja, mie nu mi plac antichitatile, optez mereu pt modern si confortabil.

Apropo de asta, la noi barbatul e cu antiques. Abia a aruncat un scaun cu tapiserie frumos brodata, stil art-deco, l a gheruit matza cu mult sarg. 

Pt mine fiecare obiect de mobilier trebuie sa aiba o functie anume.

Am aruncat si eu din living un fotoliu de piele, cojit, si voi lua altul, tapitat de data asta. Va fi probabil Ikea si sper sa nu se inamoreze pisica de el.

 

lLa noi a fost Thanksgivingul. Curcan si treburi gospodaresti. Rupem trendul ca a plouat cu spume, dar e cald. Ieri afara s au simtit 27 iar noi am congelat in patinoarul interior, baiatul a inceput sezonul de patinaj. A fost si hockey pe terenul alaturat, asa de dragi mi a fost sa i vad,  baieti de 14 15 ani venind la meci toti in costum si cravata, tarand dupa ei saci imensi de echipament. Il vedeam pe al meu peste ani, evident.

 

Am fost si la shopping ieri, mi am cumparat o tigaie The Rock, stiti de care, din aia cu strat de ceramica mai zgrunturos, si costum de Halloween pt baiat. Anul asta e Transformers.

 

O saptamana mai insorita sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Am avut un week-end plin: lectii cu Ramona, satisfactia de a o vedea pe Simona pe primul loc si rezolvarea cu ziua lui Mihai. Pt ca de joi plecam la un curs si nu stiu daca ajung inapoi in Bucuresti sambata sau duminica am luat hotararea de a-i serba ziua maine.

E tare bucuros ca vin toti colegii pe care i-a invitat.

 

Corina, Monica la voi cum merg lectiile la matematica (clasa a IV-a)? Pe mine ma termina probleme cu reprezentare grafica... bine nu cele simple, ca pe acelea le-a inteles.

 

Viv, superba rochita, petrecere frumoasa si cand ai timp asteptam si povestea aventurii.

 

Fleur, asa visam si eu cu ochii deschisi ca Mihai va face polo...a ales judo. Acum mi-a spus ca vrea sa-l invete tati tenis de camp, cred ca efectul Simona functioneaza tare la el.

 

O saptamana usoara!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare, intrebatoare:))) va plac scaunele astea? Vreau repede opinii ca se termina licitatia:))

 

mie nu mi plac. nu par confortabile ....nu au tapiterie la spate si tapiteria pe care stai nu pare nici aia confortabila. culoarea e ok, pt cei care stiusa o aprecieze.

ce ai facut , le ai cumparat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare de urgenta, cu ce pot Sa schimb background la poza dacha nu am Photoshop? vreau Sa pun alta poza nu doar o simpla culoare.

 ma omora pozele la cosurile mele....mai bine fac 10cosuri decit o poza....nu ies de loc bine...si vreau sa fac brosuri. Ce treaba as fi facut cu Rall sa fie in apropiere! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...