Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața și de la mine!

 

Silvi, bine ai revenit!

 

Viviana, Michelle nu spunea de poze dacha ci de ”Sa schimb background la poza dacha nu am Photoshop” :).

 

Michelle, spun și eu ca Rox, caută pe cineva profesionist.

 

Viviana, urâtă experiența cu RMN-ul! Dar tu ai spus că te simți rău și nu s-au oprit? Eu știu că de fiecare dată când am făcut RMN mi-au spus să le spun dacă nu mă simt bine și parcă ultima dată am avut și buton din ăla de panică. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, dupa 20 minute au vrut sa imi injecteze substanta de contrast. Atunci i-am spus asistentei ca nu ma simt prea bine si parca nu as mai face si cu substanta de contrast. Am dorit sa vb cu un medic in sensul asta.  Adica daca imi poate acorda 5 minute de respiro sa imi revin sa imi schimb chestia de la cap etc. Si nu am avut decat o asistenta care dadea din cap da, da, da... refuzati substanta de contrast.. si eu ziceam ca vreau sa imi revin un pic...

Am avut buton de panica.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Hong Kong, unde sunt 34° la 8 dimineata..in curand zburam spre Seoul..11 ore a durat zborul din Zurich pana aici..mai avem 3.5 ore de zbor...plus cam o ora de la aeroport la hotel..apoi merg cu Marcia la cinema si dupa la restaurant..cred ca o sa adorm in picioare, pt ca nu am dormit pana acum ...o sa pic lata diseara, iar maine avem program toata ziua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...