Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Doamna Cucurbitaceelor... pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 939
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma gandesc cu  nostalgie la  inceperea scolii si le urez tuturor copilasilor ce incep azi bafta multa.

Azi fii-mea se duce  la niste  cursuri extra de  GIS si poate isi ia si carnetul sa vad si eu note?

Are in plan si o marire de nota ca poate, poate reuseste sa ramana la buget. Au scos doar 5 locuri pentru grupa ei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Cum a fost prima zi de scoala?

 

Azi ma duc la casa. Cred ca vreau sa schimb dimensiunea unei ferestre. Si incepe  compartimentarea interioara, deci trebuie, trebuie sa vad daca vreau schimbari fata de proiect.

 

Si barbatu' asta al meu nu mai vine o data. Ca trebuie sa incep  instalatiile sanitare si electrice. Si nu ma pricep  de  loc. Si nu mai vreau sa mai citesc  literatura de specialitate ca partea asta nu imi place.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Noi suntem ok, Marcia e de ieri in tabara, in partea italiana a Elvetiei.

 

Saptamana viitoare are 2 interviuri...ar fi avut 4, dar pe 2 din ele le mutam peste 2 saptamani...pana acum a primit doar raspunsuri pozitive...e bine ca luni sta acasa (nu au scoala, e liber in tot cantonul Zurich) si se pregateste pt interviul de dupa-masa..iar miercuri e zi scurta (la firma asta va merge toata ziua, de la 9 la ora 17, ca sa vada cu ce se mananca jobul si probabil sa o vada si ei cum se descurca...firma e din UK, din 2015 au sucursala si aici). 

 

Ioana, bafta scolaritei...si da, vom merge in Seoul in octombrie, nu renuntam la vacanta.

 

Viv, bafta cu casa...daca te pot ajuta cu ceva, sa-mi spui.

 

Rox si Miha, spor si voua la amenajari.

 

La noi a venit toamna, dimineata e frig, dar e soare si vom avea 20°.

 

Deja numar saptamanile pana la vacanta [:D]  sper ca pana atunci mandra sa aiba si contractul pt job semnat.

 

O zi cu soare va doresc. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...