Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce medic? - interpretare definitiva analize


Pepco

Recommended Posts

am spus ca poate cere parerea mai multor medici in caz de ceva, nu ca i s-ar fi spus ca nu e nimic ingrijorator, medicul de familie iar a mentionat parazitoza intestinala, mama e satula de diagnosticul asta. e prima data cand cuiva ii da prin minte sa testeze si colesterolul, pe langa TGO, VSH si altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetita asta a avut probleme cu alimentatia inca de la nastere, a fost internata de mai multe ori din cauza asta. parintii au trecut prin perioade stresante.

 

am vorbit cu ei, vor incerca sa ii schimbe incetul cu incetul regimul alimentar.

 

Din spital nu a plecat cu niste recomandari?

Am vazut un reportaj, adult, greutate peste medie, nu bea alcool, nu manca gras, avea ficatul marit si cu depuneri de grasime. S a plimbat pe la mai multi doctori, pana au descoperit in ce manca, f mult snack ( pt ca lucra de acasa) in special bomboane si ciocolata. Si fara miscare.

Si daca nu ii este foame nu are de ce sa manance dulciuri concentrate si chipsi. Mai bine ar fi sa nu fie cumparate, ca sa nu existe ispita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...