Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

   Buna fetelor! Vin si eu cu povestea mea pt ca am văzut ca aveți nevoie de reușite. Eu va urmăresc din umbra cam de prin 2017 de când am început sa mergem la Sibiu. Povestea mea e așa: in 2018 am făcut 3 inseminări nereusite, a urmat o pauza in vara după care in Octombrie am făcut primul FIV cu stimulare și toate cele, care in final s-a dovedit a fi o reușită și acum am in burtica 2 puiuți. Mergeți cu încredere la Sibiu, eu am fost la Dr. I., sa nu credeți ca nu am avut tot felul de piedici, chisturi, spermograma proasta, de ma întrebam de ce ni se întâmpla atâtea ?! Dar cu perseverenta, credință multă in Dzeu și speranța cu siguranța veți reuși! Doamne ajuta tuturor sa vi se îndeplinească visul! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bia, ne bucuram pt reusita voastra cu gemenasi, si iti multumim pt ca ne-ai impartasit si experienta voastra, sa dea D-zeu sa duci sarcina pana la capat cu bine si bebei sanatosi si frumosi. As avea o intrebare, in legatura cu chistul, in cat timp ai scapat de el? Cat a fost de mare si ce trat ti-a dat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Super Georgi! Sa se mărească in continuare! Doamne ajuta! Felicitari Bia! Sarcina ușoară și ma bucur ca ne-ai împărtășit reușita voastră! :D

 

Multumesc fetelor! Este al 6 lea transfer. Aveti incredere in Dl Ispasoiu, are experienta necesara sa gaseasca rezolvare si la un caz ciudat si greu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...