Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

Buna fetelor

nu v am mai scris de mult dar observ ca unele dintre voi sunteți demoralizare...pentru cele care nu Cunoaște-ți povestea mea am mers la i-med la dr Chicea de cand s a deschis...am facut primul fiv din care au rezultat doar 4 ovocite iar in ziua 3 mi au transferat singurul embrion care a supraviețuit.,,beta am facut o in ziua 6 arată 9...bineinteles ca eram mega incantata...dar dupa 14 zile beta negativ.,,am început al doilea fiv au rezultat 33 de ovocite din care am

ramas cu 10...bineinteles ca din primul transfer nu am reusit.,,si uite asa am ajuns la al 6 transfer dupa al doilea fiv pe care nici nu mai vroiam sa l fac la cat de suparata eram..luni de tratament pentru am

creste endometrul...doctorul imi oprea ca nu ii plăcea dimensiunea si tot asa.....dar datorită domnului doctor Am facut si ultimul

transfer dupa care eram

hotarata sa iau o pauza de cel

putin o jumătate de am...si asa acum sunt gravida in 19 săptămâni cu baietel si fetița. La toată procedura aceasta trebuie sa stai bine doar cu nervi si sa ai un suport din partea familiei...va doresc multă bafta tuturor si nu Renunțați...mai devreme sau mai tarziu o sa reușiți...va îmbrățișez cu drag pe

toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Georgi,imi pare tare rau ca nu a fost sa fie data asta, dar pe de alta parte ziceai de cand ti i a implantat ca s ar putea sa fie probleme pe viitor nu?Poate Dumnezeu ne fereste totusi, sa nu ne confruntam cu probleme mai grave pe viitor.

Incredere in Dumnezeu, ca el stie cel mai bine ce e bun pt noi!

Sa fie cu succes data viitoare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...