Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

Buna fetelor,

mi ar prinde bine niste sfaturi pareri... [help] va prezint situatia:

In februarie am oprit tratamentul de stimulare pentru ca nu am reactionat satisfacator("se putea si mai bine") si mi a venit ciclul la 23 de zile.Eu am un ciclu regulat de 25-26 de zile si acum sunt in ziua 29 si nu am nici un simptom ca mi ar veni.Sambata avut dureri, de am zis ca gata vine la 26 de zile si sun la clinica sa ma programeze sa incepem din nou tratamentul, dar surpriza nu a venit.

E posibil ca dupa tratamentul de stimulare sa ma fi dereglat?Am facut un pipi test azi dimineata dar a iesit negativ, incepusem sa ma gandesc la altele dar noroc bun, de unde atata fericire, ar fi fost prea usor [batcap]  .

Multumesc si multa bafta Goodlife!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Super, Goodlife! Tot asa sa fie in continuare.

Vineri merg si eu la control.  De la ora 14 am programarea. Poate o sa ne vedem :) Trebuia sa merg joi, dar a aparut o garda si m-a reprogramat.

Super si eu tot la ora 14:00 am programare, dar la Dr. Chicea, tu parca esti la Dr. Ispasoiu?

Ar fi super sa ne vedem. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

mi ar prinde bine niste sfaturi pareri... [help] va prezint situatia:

In februarie am oprit tratamentul de stimulare pentru ca nu am reactionat satisfacator("se putea si mai bine") si mi a venit ciclul la 23 de zile.Eu am un ciclu regulat de 25-26 de zile si acum sunt in ziua 29 si nu am nici un simptom ca mi ar veni.Sambata avut dureri, de am zis ca gata vine la 26 de zile si sun la clinica sa ma programeze sa incepem din nou tratamentul, dar surpriza nu a venit.

E posibil ca dupa tratamentul de stimulare sa ma fi dereglat?Am facut un pipi test azi dimineata dar a iesit negativ, incepusem sa ma gandesc la altele dar noroc bun, de unde atata fericire, ar fi fost prea usor [batcap]  .

Multumesc si multa bafta Goodlife!

Eu zic sa mai astepti cateva zile si sa faci un Beta si daca iese Negativ (am corectat) sa suni la clinica si sa intrebi ce trebuie sa faci.

 

Multumesc! Am emotii [fri] dar stau bine cu psihicul, vedem cum o sa fiu dupa transfer [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super si eu tot la ora 14:00 am programare, dar la Dr. Chicea, tu parca esti la Dr. Ispasoiu?

Ar fi super sa ne vedem. [:)]

Da, la Ispasoiu sunt. Dar oare cum va fi daca la aceeasi ora sunt programari si la Ispasoiu si la Chicea ca doar un singur cabinet pentru consultatie este. Sau cel putin eu asa am vazut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, la Ispasoiu sunt. Dar oare cum va fi daca la aceeasi ora sunt programari si la Ispasoiu si la Chicea ca doar un singur cabinet pentru consultatie este. Sau cel putin eu asa am vazut.

Exact la asta ma gandeam si eu. Dar dr Chicea oricum nu ajunge niciodata la timp [batcap] unul din ei sigur are doar vreo 2 - 3  paciente.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Fetelor, am reusit sa racesc [smulgpar] am luat paracetamol, sper ca nu influenteaza cresterea endometrului. Voi ce parere aveti? [fri]

 

Ma gândesc ca dacă Paracetamolul e permis in sarcina, nu ar trebui sa influențeze cu ceva. Dar cel mai bine întreabă-l mâine pe medic dacă e ok și ce poți sa iei in continuare. Chestia cu tusea e mai urâta dacă ai și ar fi bine sa treacă pana la transfer. 

Ai grija de tine și sa te faci bine cât mai repede!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma gândesc ca dacă Paracetamolul e permis in sarcina, nu ar trebui sa influențeze cu ceva. Dar cel mai bine întreabă-l mâine pe medic dacă e ok și ce poți sa iei in continuare. Chestia cu tusea e mai urâta dacă ai și ar fi bine sa treacă pana la transfer. 

Ai grija de tine și sa te faci bine cât mai repede!

Multumesc frumos! Il intreb maine [:)]

Tusesc asa un pic si ma doare gatul. Am luat paracetmol de ieri cand am simtit ca nu sunt ok. Eu sper ca pana miercuri o sa fiu ca noua [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...