Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

 

 

Eu știam ca trebuie sa crească pana la transfer, vedem mâine. Va scriu.

 

Mult succes, Goodlife! Îți tin pumnii strânși.

Fata de săptămâna trecută creste progesteronul și va continua sa crească, atata ca mie mi-a zis ca trebuie sa fie in acel interval inaintevde transfer. 

Cu siguranța o sa fie bine. Abia astept sa ne scrii! :*

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata, l-am transferat pe micuț. Doamne Ajuta sa rămân 9 luni in burtica.  [il]

Cred ca pe dr nici nu l-a interesat progesteronul și nici nu mi-a mai facut eco sa imi masoare endometru  [fal]  Dr Chicea are alt stil fata de dr Ispasoiu. Daca bebe o sa vrea sa ramana o sa ramana   [bib]  Ieri dimineața am făcut diaree de emotii  [ups]  Mi-am luat concediu sa m-a relaxez si sa m-a plimb. 

 

 

Camy....sper ca este bun progesteronul tau. Iti tin pumnii azi.  [bib] Sa ne scrii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, l-am transferat pe micuț. Doamne Ajuta sa rămân 9 luni in burtica.  [il]

Cred ca pe dr nici nu l-a interesat progesteronul și nici nu mi-a mai facut eco sa imi masoare endometru  [fal]  Dr Chicea are alt stil fata de dr Ispasoiu. Daca bebe o sa vrea sa ramana o sa ramana   [bib]  Ieri dimineața am făcut diaree de emotii  [ups]  Mi-am luat concediu sa m-a relaxez si sa m-a plimb. 

 

 

Camy....sper ca este bun progesteronul tau. Iti tin pumnii azi.  [bib] Sa ne scrii.

 

Ce bine, Goodlife! Doamne ajuta sa fie bine pana la capat!

 

Eu din pacate am facut marti o infectie urinara :(( Am facut ieri analizele la urina si doar sumarul de urina mi-a venit deocamdata cu leucocitele marite si muulte bacterii. Azi primesc si urocultura sa vad cu ce am reusit sa ma infectez. 

Cred ca am nevoie de timp sa ma reechilibrez emotional si o sa iau o pauza mai lunga de la transfer. Deja e a treia incercare si am senzatia ca parca nu trebuie sa fac transferul deocamdata. Nici nu stiu cand sa mai incerc.

 

Mi-am facut si progesteronul ieri si mi-a iesit 17.34ng/ml si medicul a zis ca e bine. Asa ca informare pentru voi. Deci nici eu nu mai inteleg la ce unitate de masura s-a referit cand a zis de acel interval. 

 

Mult succes si noroc tuturor! pupici 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Gata, l-am transferat pe micuț. Doamne Ajuta sa rămân 9 luni in burtica. [il] Cred ca pe dr nici nu l-a interesat progesteronul și nici nu mi-a mai facut eco sa imi masoare endometru [fal] Dr Chicea are alt stil fata de dr Ispasoiu. Daca bebe o sa vrea sa ramana o sa ramana [bib] Ieri dimineața am făcut diaree de emotii [ups] Mi-am luat concediu sa m-a relaxez si sa m-a plimb. Camy....sper ca este bun progesteronul tau. Iti tin pumnii azi. [bib] Sa ne scrii.

Doamne ajuta sa ramana cu tine!Imi doresc atat de mult sa reusesti si tu si celelalte fete!M as bucura din tot sufletul,sincer!Imi plac foarte mult fetele de pe grupul acesta, se vede ca avem același scop si luptam impreuna  [:)]

Te asteptam sa ne dai vesti fericite!

Pupici la toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy imi pare rau ca nu ai reusit nici luna asta...tratezi infectia si luna viitoare incerci din nou...nu ne dam batute asa usor.

Goodlife ma bucur pentru tine, sa fie lipicios si sa vi cu beta mare...

Eu astept sa imi vina menstruatia in cateva zile sa vedem daca voi apuca sa fac transferul ca ar pica chiar in zilele de dupa Pasti si probabil intra si dl dr in concediu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine, Goodlife! Doamne ajuta sa fie bine pana la capat! Eu din pacate am facut marti o infectie urinara :(( Am facut ieri analizele la urina si doar sumarul de urina mi-a venit deocamdata cu leucocitele marite si muulte bacterii. Azi primesc si urocultura sa vad cu ce am reusit sa ma infectez. Cred ca am nevoie de timp sa ma reechilibrez emotional si o sa iau o pauza mai lunga de la transfer. Deja e a treia incercare si am senzatia ca parca nu trebuie sa fac transferul deocamdata. Nici nu stiu cand sa mai incerc. Mi-am facut si progesteronul ieri si mi-a iesit 17.34ng/ml si medicul a zis ca e bine. Asa ca informare pentru voi. Deci nici eu nu mai inteleg la ce unitate de masura s-a referit cand a zis de acel interval. Mult succes si noroc tuturor! pupici

Offf îmi pare tare rau :(( Cred ca nu ti-ar strica o mica pauza de la toate procedurile. Mai ales ca acum sunt si sarbatorile, faceti ceva pentru voi, dupa te apuci de treaba, nu te lasi. Intr-o zi o sa ne tinem si noi puiutii in brate.

Ai grija de tine, suntem lângă tine. Trebuie sa gandim pozitiv, chair daca uneori este greu sa ai o atitudine pozitiva. [flo2]

 

Multumesc pentru info legat de progesteron.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta sa ramana cu tine!Imi doresc atat de mult sa reusesti si tu si celelalte fete!M as bucura din tot sufletul,sincer!Imi plac foarte mult fetele de pe grupul acesta, se vede ca avem același scop si luptam impreuna  [:)]

Te asteptam sa ne dai vesti fericite!

Pupici la toate!

Mulțumesc frumos! Doamne Ajuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Offf îmi pare tare rau :(( Cred ca nu ti-ar strica o mica pauza de la toate procedurile. Mai ales ca acum sunt si sarbatorile, faceti ceva pentru voi, dupa te apuci de treaba, nu te lasi. Intr-o zi o sa ne tinem si noi puiutii in brate. Ai grija de tine, suntem lângă tine. Trebuie sa gandim pozitiv, chair daca uneori este greu sa ai o atitudine pozitiva. [flo2] Multumesc pentru info legat de progesteron.

 

Multumesc mult pentru încurajări! Așa simt ca trebuie sa iau o pauza, sa ma deconectez puțin de la tot ce a fost. Cu siguranța o sa fie bine intr-o zi. Încă nu îmi pierd speranța :)

Îți tin pumnii strânși și sa vii cu beta mare mare! :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...