Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

https://www.babble.com/pregnancy/the-8-stages-of-the-two-week-wait/

 

Un link foarte interesant, eu m-am regăsit perfect  [:)]

 

Mi-a venit si sa rad si sa plang citind articolul asta :) Unele parti parca le-am scris eu :)) Doar ca eu in prima zi am fost in etapa "sigur sunt insarcinata, sigur se vor fixa" si pe urma am trecut la "ce-o fi o fi..." 

A, si nu am facut test de sarcina acasa ... Aveam deja simptome de menstruatie si nu voiam sa ma intristez daca iesea negativ ...

 

Tu ai facut test de sarcina?

Colega ta de salon a facut transfer tot cu embrion congelat?

 

Sa pastrati legatura, o sa fie interesant sa le spuneti copiilor mai incolo cum v-ati cunoscut :) Eu tot spun ca pe cea mai buna prietena a mea o cunosc din burtica, pt ca mamele noastre erau colege de serviciu si au fost insarcinate in acelasi timp (cateva luni)

 

Iar m-am intins... Asa imi place forumul asta, ca stiu ca voi ma intelegeti :)

 

Sa aveti o duminica de Florii superba sau Pasti fericite, dupa caz :D

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pana la urma mi-a raspuns aseara dr la email. Am sunat ieri din nou la clinica si i-au comunicat fetele de la receptie. De fapt, realizez ca a fost si vina mea, nu scrisesem in descriere "in atentia dr I" si probabil nu citeste decat aceste mail-uri. Se pare ca analizele acelea tip pe care le recomanda la fiecare 6 luni sunt ok si sper sa fac transferul in mai. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pana la urma mi-a raspuns aseara dr la email. Am sunat ieri din nou la clinica si i-au comunicat fetele de la receptie. De fapt, realizez ca a fost si vina mea, nu scrisesem in descriere "in atentia dr I" si probabil nu citeste decat aceste mail-uri. Se pare ca analizele acelea tip pe care le recomanda la fiecare 6 luni sunt ok si sper sa fac transferul in mai.

Bună, care sunt analizele tip la 6 luni? Cred ca și înnebunesc dacă ma pune sa fac iar analize și sa mai treacă încă o luna. Ca ultimele le am făcut prin decembrie deci mai că se fac 6 luni și eu nu am reușit sa fac nici măcar un tratament de stimulare pana la capat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...