Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

La noi nu cred ca testează.  Am citit cred pe subiectul fiv Turcia ca acolo testează embrionii dacă vrei tu, dar contra cost, iar cu privire la momentul optim pt.et este testul Era care costa ~1000 euro si se face si la noi dar trebuie sa iti comanzi tu kitul din Spania si se recomanda dacă ai avut mai multe transferuri fără implantare 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salut Crismed, eu stiu ca toate analizele pt Fiv au valabilitate 6 luni, inclusiv cele menționate de tine. 

 

Eu am fost azi la o discuție cu Dr. Ispășoiu pt al doilea FIV si am stabilit ca vom merge pe un protocol lung de data asta si atunci am zis ca e mai bine sa las totul dupa sărbători si începem in Ianuarie. Doamne ajuta! 

 

Va țin pumnii strânși tuturor! Pupici 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor !Sunt membru nou si imi pare bine sa gasesc aici multa sustinere si ganduri bune. Voi face si eu fiv cu dl dr Ispasoiu. Am avut prima intalnire cand inca era la Polisano. Am facut analizele, urmeaza sa i le trimit pe email. Intrebarea mea este daca adresa este aceeasi pe care mi-a recomandat-o atunci: fertilitate@polisano.ro Ma gandesc ca nu. Puteti sa ma ajutati in acest sens ? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună, fetelor ! Am vorbit și eu cu medicul și mi-a zis că de la a doua menstra pot face transferul. Având în vedere că asta înseamnă sfârșitul lunii noiembrie, o sa ne prindă și decembrie și nu cred că e oportun mai ales că Sibiului e departe de mine. In condițiile astea o las pe ianuarie sau februarie. Care e procedura acum, știți ? Cât de des ați fost la eco până în momentul ET? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...