Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

 

 

Buna! Fetele, am repetat azi beta si s-a dublat binisor, chiar un picut mai mult decat dublu. Am trimis dr rezultatul, sa vad ce zice. Inca nu ma pot bucura, parca nu mi se pare real. Nu am nici un fel de simptome, e devreme probabil, doar sanii tensionati. Ma rog sa fie bine pana la capat, am facut doar cativa pasi, mai e mult de aici incolo.

Ce frumos... Eu zic sa te bucuri de fiecare moment și totul o sa fie bine!  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ali, si eu cautam simptome, dar e mult prea devreme si uite ca in a 12 a zi de la embriotransfer am un beta frumusel. Doamne ajuta sa fie cu lipici si la tine!
Sper Adriana. Ma bucur pt tine. Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos.Simptome nu prea am decat ce am scris mai sus. Dureri de burta ca la CM...dureri de sani , putina somnolenta si cam atat. Si o indispozitie tampita. Plus munca unde am destul stres...greu trec zilele [smulgpar] [fri] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Felicitari! [artif] Draga Adriana,esti insarcinata, asta-i cel mai important :* Dupa a doua analiza medicul mi-a recomandat ca in 2 saptamani sa ma duc la consult la 4 saptamani si 3 zile. Te pup si seara minunata!

Multumesc, Nadia! I-am trimis si eu mail dr si m-a chemat peste 10 zile la eco. Ar veni cam la 3 saptamani dupa embriotransfer. Oare nu o fi cam repede? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sper Adriana. Ma bucur pt tine. Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos.Simptome nu prea am decat ce am scris mai sus. Dureri de burta ca la CM...dureri de sani , putina somnolenta si cam atat. Si o indispozitie tampita. Plus munca unde am destul stres...greu trec zilele [smulgpar] [fri]

Multumesc frumos, Ali, maine e ziua cea mare, nu? Sa ne tii la curent. Eu iti tin pumnii, sa vii cu beta cat mai mare. Mie mi se pare ca trece timpul si greu si incet, pentru ca la fel, am foarte mult de munca la serviciu, abia astept concediul, sper sa fie totul bine pana atunci. Bafta multa inca o data!  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc frumos, Ali, maine e ziua cea mare, nu? Sa ne tii la curent. Eu iti tin pumnii, sa vii cu beta cat mai mare. Mie mi se pare ca trece timpul si greu si incet, pentru ca la fel, am foarte mult de munca la serviciu, abia astept concediul, sper sa fie totul bine pana atunci. Bafta multa inca o data! [pk]

Buna Adriana. Da. Maine e ziua cea mare. Azi mi.am facut 2 [:)]  teste de sarcina si au fost amandoua pozitive. Unul normal si unul digital. Sper sa fie totul bine. La mine daca iese bebe nu ma mai duc la munca. Nu mai am voie. In Germania viitoarele mamici sunt protejate din primele zile de sarcina. Mai ales daca ai o munca periculoasa pt tine ca mama si pt bebe..cum am eu...  Sper sa fie totul ok. Te pup si o seara frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Draga Ali,daca testele au iesit pozitive cred ca te poti apuca de sarbatorit [artif] [caru2] .Sa ai bafta maine:*

Buna dimi Nadia! Deja au inceput greturile matinale. Sunt treaza de la ora 5. Sunt si putin emotionata iar plecarea spre clinica e la ora 7. Incerc sa ma linistesc numai ca nu ma lasa starea de greata si nu mai pot dormi. Va tin la curent cum a decurs totul. Va pup!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Se pare ca testul de sange a iesit pozitiv. Dar trebuie sa ma mai duc incaodata vinerea viitoare sa il mai faca iar pt a vedea cat a crescut. Acum sunt nitel intoarsa. Nu stiu ce sa fac. Sa ma bucur sau nu.....in momentul asta imi vine sa plang...mi.e frica... [fri]  [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna fetele. Se pare ca testul de sange a iesit pozitiv. Dar trebuie sa ma mai duc incaodata vinerea viitoare sa il mai faca iar pt a vedea cat a crescut. Acum sunt nitel intoarsa. Nu stiu ce sa fac. Sa ma bucur sau nu.....in momentul asta imi vine sa plang...mi.e frica... [fri] [ups]
Felicitari, Ali! Ma bucur enorm pt tine! Iti inteleg perfect starea, exact asa sunt si eu, momentan nu ma pot bucura din cauza temerii, dar incerc sa fiu pozitiva si sa ma ma gandesc ca totul va fi bine. Dar de ce repeti tocmai peste o saptamana? Euam avut indicatia de a repeta la 48 de ore. Cat ti-a iesit valoarea? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...