Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Madalina, eu personal in fiecare luna in perioada fertila (5 zile in preajma ovulatiei) am intepaturi si arsuri si crampe si balonare. Daca e prima menstruatie dupa FIV s-ar putea sa nu fie relevant caledarul. In general urmatorul ciclu este dereglat (legat atat de faza foliculara cat si cea luteala) deoarece raman chisturi dupa punctie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Madalina, eu personal in fiecare luna in perioada fertila (5 zile in preajma ovulatiei) am intepaturi si arsuri si crampe si balonare. Daca e prima menstruatie dupa FIV s-ar putea sa nu fie relevant caledarul. In general urmatorul ciclu este dereglat (legat atat de faza foliculara cat si cea luteala) deoarece raman chisturi dupa punctie.

 

Am înțeles. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna fetelor...Din pacate embrionii mei ss-au prins dar s-au oprit din evolutie...Va trebui sa o iau de la capat dupa sarbatori...Credeti ca anlizele vor trebui repetate?Imi puteti da si mie o lista de analize cerute de la Imed?Pupici...

 

Îmi pare rau. Eu pt transfer cu congelați nu trebuie sa repet nicio analiză.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...