Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

Neata Mada, in a 22 a zi de ciclu am facut transferul findca endometru meu a crescut mai greu, la eco am fost de vreo 5 ori, ultimul eco l-am facut vinerea si lunea a fost transferul. Doamne ajuta sa fie lipiciosi, dar ma trec o gramada de stari, am uneori dureri ca la menstruatie ce ma fac sa imi fie teama de rezultat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Neata Mada, in a 22 a zi de ciclu am facut transferul findca endometru meu a crescut mai greu, la eco am fost de vreo 5 ori, ultimul eco l-am facut vinerea si lunea a fost transferul. Doamne ajuta sa fie lipiciosi, dar ma trec o gramada de stari, am uneori dureri ca la menstruatie ce ma fac sa imi fie teama de rezultat.

 

Știu că nu e ușor deloc ! Eu după primul transfer am avut tot felul de dureri dar suntem construite să fim puternice! Așteptăm veștile bune ! Te pup 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, sincer,de la sfarsitul lunii decembrie si pana acum, toate transferurile cu embrioni congelati pe care le stiu eu au reusit (si cu din aceia transferati de la Polisano). Asa ca, fii increzatoare!

Adidi, iti dau cu drag din amh-ul meu de 4.84! Dar, ce folos, ovocite destule, blastocisti putini. Asteptarea e fortata de endometrita si tratamentul de 3 luni cu antibiotic - mai am o luna plus inca o histero...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersii Arsalius ca mi dai niste amh....hai ca ti dau si eu putere de lupta ca altceva nu am ce sa ti dau....trebuie sa fie bine pana la capat pt toate....si la mine urmeaza o laparoscopie dupa fiv(congelam daca avem ce)pt ca s a refacut hidrosalpinxul.....asa ca mergem inainte

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună fetelor după fiv.ul de anul trecut reușit dar oprit din evoluție după care am fost devastata..Azi este un an de aturci. .Și cea mai frumoasa zi..Este ca am aflat ca dumnezeu face minun,sunt însărcinată pe cale naturala doar cu o trompa și aia vai și amar..Ceea ce va spun exista minuni acum cred..Va doresc și vouă la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări, Denisa!!! Fetelor, eu am refăcut câteva analize hormnale! Prolactina este foarte buna, anul trecut era peste limita, din cauza stresului, presupun. FSH-ul este ușor mărit...cred ca mai pot încerca un FIV...dar nu știu unde....

Veștile voastre ne dau speranță și credința că se poate!! Așteptăm minuni...Succes tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...