Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

Madalina, pastilelel galbene de femoston le vei folosi dupa testul de sarcina pozitiv. Asa ca, nu le arunca! Eu nu am avut stari ciudate nici de la cele maro, nici de la cele galbene. Probabil ca estrogenul iti da stari de apatie. Soamne ajuta sa fie cu final bun de data asta!

Transferul, asa cum zice Daniela, depinde de endometrul tau. Eu am avut unul in ziua 18 si altul in ziua 19. Dar eu n-am avut probleme de crestere a endometrului. 

Mateika, eu in ziua 7 de la FET cu blasto congelati am avut beta 85, dar au fost 2. Si da, inainte facusem pipi test care era anemic tare... Si am facut viola care cica detecteaza de la 5UI.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mateika, important e sa fie unul si bun. Eu din pacate i-am pierdut pe amandoi pe drum si mi-e o teama de innebunesc de o sarcina gemelara. Inca mai cred ca pe al doilea l-am pierdut la 12 sapamani din cauza primului care s-a oprit la 6.

Si da, Viola asa mentioneaza , ca detecteaza de la 5UI. Eu am facut testul de sarcina pentru ca sangeram destul de rau si credeam ca incearca sa vina menstruatia si nu poate si vroiam sa intrerup tratamentul. Asa ca am avut "dezlegare" de la medic sa fac testul in Z7. Tin pumnii pentru o dublare frumoasa si un bebe sanatos acasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mateika, stai linistia. Si cele 4 sarcini pierdute, tot ale mele sunt. Dar, cum eu dintotdeauna mi-am dorit 3 copii ma gandesc ca in livretul de familie e loc de 7, asa ca s-a terminat cu pierderile. E timpul sa-mi nasc copii sanatosi si voiosi!

Doamne ajuta sa pot face si eu un FET in primavara asta si sa fie bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...