Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si cum a fost rezultatul Ama?

Acum am vazut ca pot sa-ti raspund direct la msg. tau, cum am mai spus sant noua.

Poztiv, am facut Beta pe 02.03 a fost 150, si pe 05.03 750, si vreo 5 teste de sarcina de la farmacie (nu am mai avut rabdare  ) toate pozitive .Pe pagina 45 am dat mai multe informatii.Dca mai vrei sa stii ceva ,intreaba o sa-ti raspund cu placere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Ama! Sa dea Doamne sa duci acasa un bebe sanatos si tie sarcina usoara. Eu personal nu cred ca sunt "multe fete care au dubii". Doar faptul ca majoritatea si-au urmat medicul, spune multe. E clar ca e foarte important embriologul si laboratorul. Insa, daca medicul nu monitorizeaza cum trebuie endometrul, nici cei mai frumosi embrioni nu se vor prinde. Daca dozele de tratament nu sunt cele potrivite, la fel, se pot intampla chiar tragedii. Asa ca, medicii au un mare aport la sarcinile obtinute, si, conform raporturilor anuale, Polisano era printre primele 3 in tara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Ama! Sa dea Doamne sa duci acasa un bebe sanatos si tie sarcina usoara. Eu personal nu cred ca sunt "multe fete care au dubii". Doar faptul ca majoritatea si-au urmat medicul, spune multe. E clar ca e foarte important embriologul si laboratorul. Insa, daca medicul nu monitorizeaza cum trebuie endometrul, nici cei mai frumosi embrioni nu se vor prinde. Daca dozele de tratament nu sunt cele potrivite, la fel, se pot intampla chiar tragedii. Asa ca, medicii au un mare aport la sarcinile obtinute, si, conform raporturilor anuale, Polisano era printre primele 3 in tara. 

Multumesc Arsaluis, si eu i-ti doresc tie ( si tuturor fetelor ) reusita la urmatorul FIV!

Si intradevar ai dreptate si eu am venit dupa medic, si nu am regretat. Si chiar daca nu reuseam de prima data , tot la el venem si data viitoare.Eu am nimerit aici in Germania la prima intalnire la o clinica,unde chiar am avut impresia ca totul e pe banda si numai pentru bani. Si pentru ca in August tot am venit in RO atunci am zis incerc si in RO sa vad cum e, si asa am ajuns la Polisano. Cu siguranta sant in Germania si alte clinicii dar ,,norocul '' meu a fost sa nu dau din prima de una buna, si sa ajung asa la Dr. Ispasoiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...