Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Nu am comandat fiindca astept sa imi raspunda medicul. Am facut rost de un nr de telefon de la o fata care a facut acest test. Giorgi tu l-ai comandat, cat te-a costat? Oare doare cand ne recolteaza pentru test?

 

am platit 750 euro in contul celor de la IGENOMIX din Spania. Astazi mi-au pus kitul si o sa ajunga in 72 ore lucratoare. Eu am vorbit direct cu cei din Spania doar prin Mail si totul a decurs foarte repede! Medicul mi- a zis sa ii contactez direct Pe cei din Spania care Dupa primul Mail mi- au raspuns foarte repede mi-au trimis contractul Pe care l-am completat, semnat Si retrimis, plus modalitatiile de plata! O sa ne coste Si Ceva la clinica pt biopsie Si monitorizari. Am inteles ca se face o anestezie locala la biopsie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

am platit 750 euro in contul celor de la IGENOMIX din Spania. Astazi mi-au pus kitul si o sa ajunga in 72 ore lucratoare. Eu am vorbit direct cu cei din Spania doar prin Mail si totul a decurs foarte repede! Medicul mi- a zis sa ii contactez direct Pe cei din Spania care Dupa primul Mail mi- au raspuns foarte repede mi-au trimis contractul Pe care l-am completat, semnat Si retrimis, plus modalitatiile de plata! O sa ne coste Si Ceva la clinica pt biopsie Si monitorizari. Am inteles ca se face o anestezie locala la biopsie.

 

Imi poti da si mie adresa de mail?

Eu astept zilele astea menstra fiindca aseara am intrerupt tratamentul.

Eu sunt la dr. Ispasoiu, tu unde o sa faci?

Doamne ajuta sa se faca anestezie fiindca mi-e frica de durere :))

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Imi poti da si mie adresa de mail? Eu astept zilele astea menstra fiindca aseara am intrerupt tratamentul. Eu sunt la dr. Ispasoiu, tu unde o sa faci? Doamne ajuta sa se faca anestezie fiindca mi-e frica de durere :))

 

adresa de mail este: supportspain@igenomix.com

eu tot la domnul Ispasoiu sunt!

mie mi-a recomandat acest test pt ca nu am alte probleme inafara de trompe. Am Calitate ovocitara foarte buna, varsta ok, analize foarte bune, endometrul bun... In general se recomanda Dupa mai multe esecuri de implantare dar mie mi-a recomandat Dupa 3 transferuri a cate 2 embrioni de calitate tocmai ca am toate analizele foarte bune..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

adresa de mail este: supportspain@igenomix.com eu tot la domnul Ispasoiu sunt! mie mi-a recomandat acest test pt ca nu am alte probleme inafara de trompe. Am Calitate ovocitara foarte buna, varsta ok, analize foarte bune, endometrul bun... In general se recomanda Dupa mai multe esecuri de implantare dar mie mi-a recomandat Dupa 3 transferuri a cate 2 embrioni de calitate tocmai ca am toate analizele foarte bune..

 

Multumesc frumos pt. adresa.

Si eu am aceiasi problema, si am facut 2 ET cu cate 2 embrioni de calitate foarte buna dar care nu s-au prins. Bine la mine a crescut mai greu endometru a fost de 8 maxim, dar a avut sarcini obtinute si pe endometru mai mic.

Si nici varsta nu ma mai lasa sa astept ( am 36 de ani) si oricum si eu vroiam sa-l intreb de acest test la urmatoarea intalnire, dar a venit propunerea din partea dansului inainte sa il intreb eu.

Tu ai inceput deja tratamentul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc frumos pt. adresa. Si eu am aceiasi problema, si am facut 2 ET cu cate 2 embrioni de calitate foarte buna dar care nu s-au prins. Bine la mine a crescut mai greu endometru a fost de 8 maxim, dar a avut sarcini obtinute si pe endometru mai mic. Si nici varsta nu ma mai lasa sa astept ( am 36 de ani) si oricum si eu vroiam sa-l intreb de acest test la urmatoarea intalnire, dar a venit propunerea din partea dansului inainte sa il intreb eu. Tu ai inceput deja tratamentul?

 

Da am inceput de ieri sunt Pe femoston Si oestrogel 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgi, eu cum am zis am facut Era test in 2015, de atunci si-au mai perfectionat sistemul, oricum eu le-am tris mail la cei din Spania cu cele intamplate.

Cat despre recoltare, mie dr Ispasoiu mi-a facut punctia endometriala fara anestezie, dar daca ar fi sa aleg as merge pe varianta cu anestezie, eu nu tolerez durerea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...