Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

 

 

Buna fetelor, va tot urmaresc de ceva timp si imi doresc sa incerc si eu procedura Fiv la dr Ispasoiu. St in per de pregatire cu Desorele dar am fost nevoita sa.l intrerup ptr ca imi era fff rau. Si st tare dezamagita de mine ptr ca nu stiu ce urmeaza iar in per asta dl dr nu raspunde la email. Ma poate linisti cineva va rog? Multumesc

hey nu fi dezamagita.in primul rând l ai intrerup tu sau ti a recomandat doctorul? Ce simptome ai avut? Nici eu nu m am simțit bine cand am început tratamentul, avem grețuri, dureri de cap, balonare, stare de oboseala si multe altele, dar nu am renunțat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna Cosmina. Eu nu stiu a cata zi dupa ET esti si cate zile aveau embrionii. Eu iti spun situatia mea, am facut beta in z 5 dupa et de z 5 si am avut 20. Probabil ca in ziua 4 au inceput implantarea. Daca faceam beta cu o zi mai devreme aveam rezultat negativ. Dar implantarea se poate intampla pana la 10  dupa ovulatie. Doamne ajuta! Ce val ai avut beta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna Cosmina. Eu nu stiu a cata zi dupa ET esti si cate zile aveau embrionii. Eu iti spun situatia mea, am facut beta in z 5 dupa et de z 5 si am avut 20. Probabil ca in ziua 4 au inceput implantarea. Daca faceam beta cu o zi mai devreme aveam rezultat negativ. Dar implantarea se poate intampla pana la 10 dupa ovulatie. Doamne ajuta! Ce val ai avut beta?

buna...pe 04 am facut transferul, la ora 15, embrioni congelati de ziua 5...beta a fost <0,1...deci absolut deloc nu s a detectat in sânge....nu cred ca mai exista vreo șansa sa se mai schimbe ceva...practic am obosit sa lupt...mai ales cand doctorul zice ca totul e perfect la mine, ca ma ajuta vârsta, ca endometru e ok...nu stiu ce sa mai fac sincer

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...