Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

Ma interesează mai puțin relația noastră, chiar dacă nu- i perfecta eu vreau copii, in rest se poate întâmpla cu sau fără copii. Ma deranjează ca și la primul FIV și acum la  al 2 este de acord dar după când are el niște nemulțumiri, este răutăcios vi vrea sa-mi zic a diverse lucruri care ma afectează și după îmi zice ca n-a vrut sa zică așa, am înțeles eu greșit....Oricum ar fi as fi cea mai fericita femeie de pe pământ sa reușesc sa am copii!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oricum ceva se întâmpla cu corpul meu.Luna trecută mi-a întârziat cm cu 6 zile mi-a venit la 34 de zile iar de obicei este între 25-28 zile. Iar acum când sunt in perioada fertila am o sensibilitate extrem de mare la nivelul mameloanelor, eu neavând niciun simptom la nivelul sânilor nici la ovulatie nici după nici înainte de menstruatie. De o luna și ceva iau DHEA și ma gândesc ca o fi de la la ele, măcar sper sa facă ceva bun cu ovulele mele, in rest suport orice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

COAMINA bună 

Eu am facut cu e.congelati.Endometru de 9

Tratament am inceput cu femoston2×1/zi.Dupa 7 zile si utrogestan 3×1/zi inca o săptămâna apoi transferul

Dupa două săptămâni de tratament am făcut transferul.A zecea zi ฿hcg si fost pozitiv

Iti doresc mult succes

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Velvet sa înțeleg ca tu ai embrioni congelati?Nu știu ce vârsta ai și care mai sunt șansele tale de-a avea copii, dar pt mine este ultimul loc din ultimul vagon din ultimul tren al vieții mele.De fapt eu așa am făcut toată viața, facultate târziu, evoluție profesională, m-am căsătorit târziu și mi-am demonstrat ca deși aveam 40 de ani pot sa-mi schimb viața, orașul, profesia, dar nimic din toate astea nu ma multumesc fără un copil sau măcar sa știu ca am făcut tot ce pot pentru a avea unul.Sper sa nu-ți para rău mai târziu dacă nu mergi după puiuții tai, o sa-ți treacă dezamăgirea lăsată de soțul tău. Îți doresc sa ai un psihic puternic și sa gândești rațional și nu emoțional, sa fie cea mai buna decizie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drage aspirante, capul sus!!! Ce avem noi aici? Doar momente mai grele!! Putin pozitivism, gata cu tristetea și ganduri pesimiste!! Zambiti și bucurati-va ca sunteti sanatoase!! Toate am trecut prin momente dificile, toate avem zile când ne simtim mai rau sau suntem mai vesele, toate avem cumpene în viață, important este ce ne dorim...Eu mi-am dorit sa fiu fericita si AM LUPTAT, am reusit!!! Nu stiu daca sunt un exemplu, dar pot spune ca se poate! 

Va citesc la interval de  cateva zile si imi sunteti toate drage...ma regasesc in povesti, în nelinisti, in dorinte, dar vom reusi!!!! 

Va pup cu mare drag!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu vreau sa o iau de la capat,sa-mi schimb viata,orasul,munca,etc...el are alta familie,copil,...nu mai e cazul...taxa am platit-o pt inca un an.pt ca n-am putut renunta la ei...dar nici nu pot ajunge la ei...ca oi regreta..oho...cum e viata asta si in ce vanturi ne duce ea...

 

mult succes tuturor!nimic nu e ce credem noi si speram...totul e durere...incerc doar sa respir si sa suport durerea de ani...sa merg mai departe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...