Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

Buna ziua din nou. Fetelor, creau sa va intreb daca S-a intamplat la vreuna dintre voi sa faceti hiperstimulare si cum S-a procedat in acest sens? La mine a zis dr azi ca se vad mulți foliculu si ca s-ar putea sa fie hiperstimulare. Si ca numai miercuri, la punctie, știm dacă e așa sau nu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dragele mele aspirante, sper ca vara sa aduca multe surprize frumoase si bebei! Eu am luat 6 luni DHEA si l-am intrerupt.Am avut dereglari ale cm....ba mi-a venit la 30 zile, ba la 18 zile, acum vad ca iarasi intarzie...Iau in calcul si varsta 41 de ani, amh f mic, poate apropierea menopauzei....Doamne ajuta tuturor!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Andrabirni aceleași dereglări au început și la mine, 25-34 zile și asta pt ca am 42 de ani și AMH mic și se cam apropie perioada de menopauza. Eu tocmai am trecut prin FIV2 care a fost mult mai bun fata de primul, remarcabila cifra de 3 ovule, 2mature și un embrion dar care s-a oprit din evoluție in ziua a doua. Prima data 0 ovule, deci....mergem înainte cu speranța chiar dacă mi s-a zis sa nu mai încerc, asta e ,mai facem încă o data....Fetele de ce nu mai este activitate aici? Nu cred ca nu mai sunt aspirante, se obțin f greu programările la dr I.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna ziua Sunt programata la dr.I pentru inseminarea nr.3, dar din cate stiu este in concediu pana luni 9iulie, ceea ce inseamna pentru mine o luna pierduta. Am nevoie de incurajari, sunt fete care au reusit la clinica noua?

 

 


Monica, eu am avut programare la dl doctor ieri, 06 Iulie, la clinica nouă, cum îi spui tu. E drept, a avut programări pt o oră și ceva, două. Dar a fost acolo. Sună fără rezerve. ‭(0770) 749 463‬

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yonica, [pup] eu am stopat DHEA, ciclul venea la perioade mari, m-am ingrasat....

AMH-ul mic, varsta, fac ca ovulele noastre sa nu mai fie de calitate...Chiar daca "mai producem", nu mai sunt de calitate, de aceea avem probleme cu fertilizarea lor...Si eu ultima data am avut 2 ovule (iunie anul acesta-FIV 6), dar...la microscop s-a abservat ca nu erau de calitate....Nu stiu ce sa zic....Poate tu vei reusi, Doamne ajuta [flo2]  si asa mai prind aripi, sa reuseasca cineva cu varsta peste 40 de ani si amh mic, ca mai incerc de 5 ori!

Multa bafta, drage aspirante! va tin pumnii!!!! [flo2]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...