Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru mine nu foarte grozav pentru că am avut vezica exagerat de plină şi m-a durut când mă apăsa să verifice ce trebuia el să verifice pe acolo. Mi-a scăzut şi glicemia pe masă acolo de am zis ca leşin. Dar asta a fost doar experiența mea personală pentru că celelalte patru fete au fost ok. Am fost nemâncată, am băut prea multă apă şi nici nu am ştiut să imi controlez emoțiile. După transfer am experimentat tot felul de dureri şi înțepături. Ce este drept e că după puncție am avut aceleaşi dureri şi parcă mă ținea ceva jos. Ieri,probabil, le-am reactivat . Azi mă simt mult mai bine doar cu sporadice dureri ca cele menstruale. Eu am făcut tot ce mi-a stat în putință pentru bebei, acum restul e în mâna Domnului ! Pupici ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept vestea buna de la tine Mada!!! [flo2]

Si eu ma simt ff rau de la hiperstimulare, acum il inteleg pe dr. I de ce n-a vrut sa imi faca transferul.

Azi m-au sunat de la clinica si mi-au dat o veste minunata, ca am 19 embrioni de 8 si 10 celule, sper sa reziste cat mai multi pt ziua 5 cand ii ingheata. Tu cati ai inghetat Mada?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări Mădălina si Daniela! Doamne ajuta sa veniti cu vesti bune.

poate va stresez putin cu întrebările deoarece am tot citit pe foarte multe forumi tot felul de răspunsuri si nu mai stiu ce sa fac. Considerați ca e recomandat sa ti faci beta mai devreme? Ma gândeam sa fac doua zile consecutiv sa văd daca cresc valorile.. perioada asta chiar e stresanta...mai sunt si in concediu, de-abia trece timpul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coamina, cel mai sigur faci beta cand a recomandat dr. Cu repetatul... nu stiu ce sa zic... faptul că se dublează sau nu, consider ca ar putea deveni un factor de stres in plus pentru tine. Eu nu am repetat. Cand am avut rezultatul,  m-am programat la eco. Cel puțin asta era procedura la polisano.  Fiind aceiasi dr cred ca se procedează la fel. Eu va tin pumnii si sa aveti beta mare!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea,kity,ana sa va bucurati ,eu nu am mai intrat din martie inca nu mi_am revenit si eu zilele astea ar fi trebuit sa fiu mama dar la mine na fost sa fie ,multa bafta fetelor care încercați oricum stresul va fi mereu indiferent de beta.oricum nu mi se pare normal sa plătești 5000euro si sa te trezești ca toți dau din umeri dar asta e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...