Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost Si eu la ecografia de confirmare a sarcinii, se vede Bine embrionul, miercuri merg SA aud inimioara. Pe mine MA acceptat domnul Ispasoiu SA de ocupe de sarcina pt ca eu sunt din RM Valcea Si 100 km NU ii se pare o distanta mare. 

Eu din 2 in 2 zile am sangerari roz, NU cantitativ Dar atat cat SA MA sperie, medicul NU vede niciun Hematon...am progesteron doza maxima. NU vrea SA Imi opreasca Aspenterul Si eu Cred ca de la el sangerez..

Ma bucur ca se vede embrionul si ca esti bine Georgi. 

Am o prietena care a facut FIV si a sangerat in reprize pana in luna a6a si acum trebuie sa nasca. Ai incredere ca va fi bine!

Eu nu am mai avut sangerari si nici dureri. In afara ca sunt in continuare balonata de zici ca am cel putin 3 luni de sarcina, sunt ok. Abia astept ziua de luni. Sper sa fie bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Coamina daca Tu crezi ca NU rezonezi cu domnul doctor mAi cere Si alta parere... Eu am reusit la al 4 lea transfer.

sincer nu stiu ce sa mai zic! Acum domnul doctor C intra in concediu...in Septembrie cand imi vine menstruatia o sa ma duc la el....sunt foarte debusolata....nu stiu in ce direcție sa o mai iau...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Coamina daca Tu crezi ca NU rezonezi cu domnul doctor mAi cere Si alta parere... Eu am reusit la al 4 lea transfer.

sincer nu stiu ce sa mai zic! Acum domnul doctor C intra in concediu...in Septembrie cand imi vine menstruatia o sa ma duc la el....sunt foarte debusolata....nu stiu in ce direcție sa o mai iau...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 


Din pacate azinoapte la 4 am avut avort spontan in care SA eliminat sarcina....

 

Imi pare tare rău! Din păcate același lucru am pățit și eu. Ieri dimineața m-am trezit cu sângerare și durerile au apărut după vreo 2ore, crampe dureroase intense și dese cum nu am mai avut pana acum. Am știut ca i-am pierdut. Astăzi la 15 am ecografia de confirmare, din păcate nu am apucat sa ii văd. Poate ca e mai bine ca i-am pierdut acum și nu mai târziu când trauma cred ca ar fi fost mai mare. 

La transfer cu embrioni congelati, după cât timp se recomanda sa-l faci, după un avort spontan? Nu am mai făcut pana acum așa ceva. Mai am 6 embrioni, dar deocamdată sunt cu moralul la pământ. Sper sa îmi revin și sa gasesc puterea sa fiu optimista din nou. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...