Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Imed -Sibiu


adidi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ufffff....cred ca imi fac si eu testul joi...azi am avut ceva secretii ffff putin colorate (un roz pal spre maroniu) ma cam doare si burta de sambata, dar putin si suportabil [fri] Pana azi am fost ok nu m-am stresat, dar cand am vazut azi secretiile m-am cam intristat. Noo poate totusi am noroc si este normal ce se intampla.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgimih1987 cum sunteți? Goodlife voi?

UFFFFF....am facut beta azi in a 7 zi de la embriotransfer si este f mic ....0,745 [ups] nu am nicio sansa sa creasca pana sambata...si pe langa asta am si scurgeri rozalii care cred ca sunt rozalii ca se amesteca cu ovulul, ca altfel cred ca erau mai rosii si dureri de burta....imi fac si sambata beta ca asa trebuie.

Dar ma consolez cu gandul ca mai am unul congelat de calitate si este din FIV nu din ICSI si poate avem noroc.

Coamina tu cum esti? [il]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Goodlife nu ti pierde speranța...nu se stie...poate s a implantat mai tarziu...noi suntem bine ...nu avem nici cea mai mică simptome...doar ca mananc mai mult in rest absolut nimic...Godlife iti țin pumnii si sunt alaturi de tine!!!

georginitih1987 imi pare ffff rau,,,stiu prin ce treci...tu esti singura care o sa depășească momentul si o va lua de la capăt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Goodlife nu ti pierde speranța...nu se stie...poate s a implantat mai tarziu...noi suntem bine ...nu avem nici cea mai mică simptome...doar ca mananc mai mult in rest absolut nimic...Godlife iti țin pumnii si sunt alaturi de tine!!! georginitih1987 imi pare ffff rau,,,stiu prin ce treci...tu esti singura care o sa depășească momentul si o va lua de la capăt!

 

o SA fac o histero inainte de urmatorul transfer, din cauza avortului SA NU fi ramas cu Ceva resturi Prin interior... 

Ma bucur ca Esti Bine! 

Sunt invatata cu rezultatele astea negative...

Mai grav e ca NU Ti se gaseste nimic, Ai embrioni de calitate, analize bune Si NU sti ce se intampla...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgemith te înțeleg perfect...același lucru si eu pana acum 4 transferuri fără nici cel mai mic rezultat...înnebunise,,,transferu asta care l am facut plecam plângând de la doctor,,,cand auzeam endometru arată bine, embrioni buni si cand sa văd si eu un rezultat bun nimic...stiu prin ce treci..,am vrut sa renunt...mi am pus in cap ca e ultimul transfer si uite ca am reusit.,e nevoie doar de o luna mai buna ...si părerea mea um endometru peste 9...transferul nr 5, cel cu noroc am vrut sa mi schimb si doctorul ...nu mai știam ce sa fac...mai ales ca eu nu aveam nici cea mai mică problema de a rămâne însărcinată...la cel de al 4 transfer am facut si eu hiteroscopie am zis ca poate asta va schimba ceva ai degeaba...părerea mea este ca Dumnezeu ne va aduce minunea in viata noastră atunci cand considera! Sunt alaturi de tine, nu renunța!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Goodlife nu ti pierde speranța...nu se stie...poate s a implantat mai tarziu...noi suntem bine ...nu avem nici cea mai mică simptome...doar ca mananc mai mult in rest absolut nimic...Godlife iti țin pumnii si sunt alaturi de tine!!!

georginitih1987 imi pare ffff rau,,,stiu prin ce treci...tu esti singura care o sa depășească momentul si o va lua de la capăt!

UFFFFF....clar nu imi  mai fac nicio speranta, de ieri am scurgeri maro spre rosu ca si cand se pregateste sa imi vina menstruatia....stiu ca poti sa sangerezi la implantare, dar la mine clar nu mai este sangerarea de implantare, prea multe secretii.

Coamina....ma bucur tare mult ca sunteti bineeee [il]  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

UFFFFF....clar nu imi mai fac nicio speranta, de ieri am scurgeri maro spre rosu ca si cand se pregateste sa imi vina menstruatia....stiu ca poti sa sangerezi la implantare, dar la mine clar nu mai este sangerarea de implantare, prea multe secretii. Coamina....ma bucur tare mult ca sunteti bineeee [il] [bib]

 

imi pare rau pt rezultat :( 

Cand o SA opresti progesteronul o SA vina menstruatia cum Trebuie Pana Atunci o SA Ai doar picaturi... Eu de cate ori am facut beta in ziua 7 am Si oprit tratamentul de sustinere...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...