Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebe sau nu?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bună. Revin cu noutăți! Așa cum am zis, am fost ieri pentru confirmare de sarcină, avem 6 săptămâni!! [flo2]  Deși e sarcină micuță, bebicul este bine. De azi iau acid folic și peste 2 săptămâni mă întorc la control și vedem ce analize trebuie sa fac  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc frumos!  [:)]  felicitări și ție!!  [flo2]  sarcină ușoară! [il]   noi suntem încă micuți dar vă ajungem din urmă  [:D]

Eu as vrea sa încerc să rămân acasă, sa nu mai lucrez pe perioada sarcinii, să pot avea mai bine grija de mine si de bebic  [bib]  oare se acordă greu acest "concediu"?  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Buna ziua!! 

Sunt noua pe acest forum. Imi puteti spune daca testul arata pozitiv? Mi.au iesit 2 liniute dupa 2 minute. Mi.am facut 3 teste de sarcina dupa o sapt de la menstruatie si toate au iesit pozitive. Am fost la medic, insa nu a vazut nici o sarcina!! Mi.am mai facut 2 teste urmatoarea zi si su iesit la fel....2 liniute....una mai pala!! Oare sa fie sarcina mica incat nu s.a vazut la eco sau sa fie la toate 5 testele un rezultat pozitiv fals?! Sunt ff confuza :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Da!aveam un cm foarte regulat,la doua zile de intarziere am facut primul test (electronic)si a iesit pozitiv ,vestea am aflat.o pe 1 ianuarie.Calculand de la ultimul cm aveam 4 saptamani,pe 2 am facut al doilea test si a iesit pozitiv,acum sunt in 5 sapt si 3 zile!eu sunt in Anglia si am programare la medic pentru confirmare,analize si eco tocmai pe 11 Febroarie, asa functioneaza aici!ma confrunt cu mici dureri de la mijloc pana in fata la burtica,fiind prima sarcina nu stiu ce e normal si ce nu ,ma c.am panichez!seamana cu durerile din inaite de cm...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna sunt noua peforum,dar am nevoie de ajutor.Am 2 ani de cand vreau un bebe dar minunea intarzie am fost la 5 medici am cerut pareri diferite toate raspunsurile au fost ca nu am nimic.acum trebuia sa imi vina pe 21 ianuarie dar nu mi-a venit ,ma dor sanii,ma doare spatele dar nu mi-a venit e posibil sa fiu insarcinata?va rog ajutati-ma cu un raspuns.multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...