Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Siguranta copiilor in scoli


Recommended Posts

Daca lua vreo doua suturi   unde ii e greu voinicului de la cineva care stia autoapărare, poate nu isi mai permitea sa faca ce a 

asta e un scenariu putin probabil,cred ca a inceput de mic in mediul asta violent si de bataie, doar e campion la kick boxing. Numai ca a intors urat regulile sportului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 264
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, din pacate, elevi (copii, adolescenti si adulti) de-ai scolii noastre au avut nevoie de cele invatate la cursuri. Asta e realitatea in care traim.

 

Toti s-au descurcat folosind cele invatate, si au iesit cu bine din situatii si dificile, si periculoase.

 

 

Ma bucur ca aveti rezultate si cursantii pot aplica ceea ce invata.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e despre siguranta copiilor( desi ar putea fi) dar inca nu imi revin dupa ce am citit o postare pe fb a lui adrian cioroianu adresata unei jurnaliste. Va puteti imagina ca acest personaj conduce biblioteca nationala ? Sunt profund socata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca e despre siguranta copiilor( desi ar putea fi) dar inca nu imi revin dupa ce am citit o postare pe fb a lui adrian cioroianu adresata unei jurnaliste. Va puteti imagina ca acest personaj conduce biblioteca nationala ? Sunt profund socata

Biblioteca nationala este a statului, stat condus acum de impostori si oportunisti. Cand ai prim-ministru un individ cu o studii la 30+ ani la o obscura facultate privata , fost prim-ministru un "Mos Teaca", cu doctorat plagiat dar care face tot ce poate sa ascunda asta, e firesc sa nu mai ai asteptari de la nimeni. Cioroianu o fi fost intr-o vreme mare intelectual, momentan e doar o lipitoare cocotata intr-un scaun datorita legaturilor cu oamenii politici ai mometului. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...